BRĄZOWE ŚCIANY

(14 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BRĄZOWE ŚCIANY

Aranżacja sypialni w kolorze cappuccino: ładne zdjęcia wnętrza

Aranżacja sypialni w kolorze cappuccino: ładne zdjęcia wnętrza

Ta aranżacja sypialni w kolorze cappuccino spodoba się wszystkim, którzy lubią brązowy kolor ścian. Ciepłe kolory w sypialni, eleganckie meble, ładne zasłony i miękka wykładzina tworzą przytulny wystrój wnętrza. Z takiej sypialni nie chce się wychodzić.

Salon z kuchnią w kolorze brązowym: klasyczna aranżacja wnętrza domu

Salon z kuchnią w kolorze brązowym: klasyczna aranżacja wnętrza domu

Jeśli lubicie kolor brązowy w aranżacji wnętrz to spodoba się wam ten salon z kuchnią. Brązowe ściany, ciemnobrązowe dębowe podłogi i ciekawe oświetlenie czynią wnętrze domu przytulnym i eleganckim. Na uwagę zasługuje ciekawy kącik kominkowy sprzyjający relaksowi.

Brązy i beże w salonie: klasyczne kolory w nowoczesnym wydaniu

Brązy i beże w salonie: klasyczne kolory w nowoczesnym wydaniu

Mimo że we wnętrzach od kilku lat królują szarości to jednak wciąż z niesłabnącą chęcią wybierane są także beże i brązy. Jak je zestawiać? Do czego pasują beżowe czy brązowe ściany? Podpowiadamy jak urządzić salon w beżach i brązach.

Brązowe ściany: inspiracje. Ładne brązowe kolory ścian [GALERIA ZDJĘCIA WNĘTRZ]

Brązowe kolory ścian mogą mieć wiele odcieni: ciemne, złamane, z dodatkiem czerwieni, czekoladowe itd. Do jakich wnętrz pasują brązowe ściany? Wybraliśmy ładne wnętrza, których ściany lub ich fragmenty pomalowano na brązowo. Obejrzyjcie galerię zdjęć: prezentujemy inspiracje na brązowe ściany we wnętrzu.

Eleganckie wnętrze: pastelowe kolory i brązowy we wnętrzach

Eleganckie wnętrze w kolorach pastelowych i brązowym jest subtelne, a jednocześnie wyraziste. Takie kolory wnętrz nie przytłaczają i mogą być relaksujące dla mieszkańców. Brązowy i jego odcienie to jeden z najpopularniejszych odcieni wybieranych do wnętrza.

Przytulna brązowa sypialnia. Stylowa aranżacja sypialni

W przytulnej sypialni króluje wygodne małżeńskie łoże z tapicerowanym zagłówkiem. Aranżacja sypialni jest stylowa, jej urodę podkreślają eleganckie i gustowne bibeloty. Wystrój sypialni utrzymany jest w stonowanych kolorach: brązowym i beżowym. Zobacz galerię: sypialnia zdjęcia

WNĘTRZA: salon. Nowe kolory ścian i aranżacja salonu

Salon poddany metamorfozie zyskał nowe kolory ścian i dekoracje - postawiono na kolor brązowy! Aranżacja salonu stała się wyrazista. Już na pierwszy rzut oka można ocenić siłę koloru. Brązowe ściany znakomicie wspólgrają z pomarańczowymi meblami. Dzięki nowym kolorom ścian wystrój salonu stał się przytulny i elegancki.

KOLOR BRĄZOWY NA ŚCIANIE: Jak stosować brązowy kolor ścian

Brązowy kolor ścian jest ponadczasowy, a jego odcień ciepły i mocny, a jednocześnie stonowany. Brązowe ściany cieszą się dużą popularnością zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i tych bardziej nowoczesnych. Chętnie stosujemy też brązowy kolor w dekoracjach. Niestety często zapominamy o innych kolorach, przez co brązowe wnętrza mogą stać się „ociężałe” i mało interesujące.

Aranżacja sypialni. Niebanalna sypialnia w stylu loftu

Sypialnia urządzona jest nowocześnie. Już na pierwszy rzut oka widać, że aranżacja sypialni została przemyślana. Dzięki dobrze dobranym kolorom i zestawom mebli udało się stworzyć ciekawy i spójny wystrój wnętrza.

Salon w brązach i beżach

Elegancki, dystyngowany salon to zasługa ciepłych, zmysłowych brązów i beżów oraz wyjątkowo dekoracyjnych materiałów – przyjemnych dla oka i dla skóry. Brązowe ściany i meble tworzą zmysłową aranżację salonu.

Sypialnia w czekoladowych brązach: intensywny kolor ścian i dodatków

Właścicielka chciała, by sypialnia podkreślała jej kobiecość i energię. Zdecydowała się na mocny kolor brązowy ścian i dodatków tworzące buduarowy klimat w aranżacji sypialni.

Salon w stylu glamour. Brązowy kolor nadaje elegancji

Brązowy to dobry kolor ścian i dodatków do stworzenia eleganckiego salonu. W aranżacji salonu brązowe ściany ożywiły fioletowe dodatki: zasłony, poduszki, obicie kanapy. Fiolet i brąz są mocnymi i poważnymi kolorami, które tworzą elegancki i szykowny salon.

Czekoladowy kolor w salonie. Salon dla tych, co lubią brąz

Klasyczny czy nowoczesny - jaki jest twój styl? Wybierz salon dla siebie. Ciemny kolor brązowy tworzy przytulny, spokojny wystrój salonu. Wyraziste białe linie dodają wnętrzu dynamiki. Aranżacja salonu, w którym królują brązowe ściany i meble jest aksamitna i ciepła.

Sypialnia w barwach jesieni: brązowe ściany i kolorowe dodatki

Twórcze podejście do urządzania sypialni zapełniło ją obrazami i nadało ciemną oprawę w barwach jesieni. Teraz kusi malowniczym kontrastem kolorów, zachęca do relaksu.

Strona 1 z 1

1