BLOGI WNĘTRZARSKIE

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BLOGI WNĘTRZARSKIE

DIY: piękna dekoracja jesienna z bloga Minty House

DIY: piękna dekoracja jesienna z bloga Minty House

Jesień w domu może być kolorowa – zobaczcie DIY z bloga Minty House. Zachwyciła nas ta piękna i prosta jesienna dekoracja, a właścicielka bloga podpowiedziała, jak wykonać takie DIY.

DIY: lampka choinkowa - świetny pomysł na świąteczne Zrób to sam

DIY: lampka choinkowa - świetny pomysł na świąteczne Zrób to sam

DIY na święta - lampka choinkowa, czyli robimy śliczny abażur w kształcie choinki. To proste Zrób to sam bardzo nam się spodobało, a lampka będzie przyjemnie rozświetlała długie zimowe wieczory. Zobacz instruktaż DIY - lampka choinkowa.

NAJLEPSZE projekty DIY z blogów wnętrzarskich. Te prace nagrodziliśmy w konkursie na ŁDF

NAJLEPSZE projekty DIY z blogów wnętrzarskich. Te prace nagrodziliśmy w konkursie na ŁDF

W ramach DIY przedstawiamy najbardziej pomysłowe i najładniejsze prace z blogów wnętrzarskich, które zostały nagrodzone w konkursie na blogowe DIY podczas tegorocznego MeetBlogIn w ramach Łódź Design Festival. Do każdego projektu dołączyliśmy dokładny instruktaż wykonania DIY, który ułatwi wykonanie podobnych dekoracji w domu.

ZRÓB TO SAM: jak zrobić WIANEK na drzwi z bloga Addicted to Crafts

Na blogu Addicted to Crafts znaleźliśmy piękne i misterne DIY - wianek na drzwi! Zobacz, jak zrobić wianek z papieru. To ozdobne zrób to sam okazało się dość proste do wykonania, a autorki bloga podzieliły się pomysłem. Jak zrobić dekoracyjny wianek na drzwi: instrukcja krok po kroku!

DIY: foremki do ciastek WĄSY - z bloga All Things Pretty

Czy wiecie, że ciasteczka mogą mieć także kształt wąsów? Oryginalne foremki do ciasta w naszym Zrób to sam prezentuje autorka bloga All Things Pretty. Zobaczcie koniecznie, jak je zrobić i DIY!

DIY: Gipsowe świeczniki z plastikowych butelek – pomysł z bloga Reszta Świata

Na blogu Reszta Świata znaleźliśmy pomysły na niesamowite przedmioty z gliny. Jego autorka w naszym Zrób to Sam zaprezentowała pomysł na świeczniki z plastikowych butelek. To DIY jest ciekawe i oryginalne.

DIY: poduszkowy igielnik z bloga DomoweZaciszeKasi

Na blogu DomoweZaciszeKasi zachwyciły nas oryginalne pomysły na DIY. Autorka bloga prezentuje ciekawe projekty na krawieckie Zrób to sam. Dziś prezentujemy prosty do wykonania poduszkowy igielnik.

DIY z bloga KokonLilli: metamorfoza starych mat bambusowych

Dziś w DIY pokazujemy pomysłową i prostą do wykonania metamorfozę starych mat bambusowych, którą przeprowadziła autorka bloga wnętrzarskiego KokonLilli. Spodobało nam się wykonanie i świetny pomysł na nowe życie starych przedmiotów. Zrób to sam: pomysłowe odnowienie starych mat.

Strona 1 z 1

1