BLOG

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BLOG

Ewa Robakiewicz: Akcja blogerek - NS MM 2/16

Ewa Robakiewicz:  Akcja blogerek - NS MM 2/16

W podwarszawskim Cisiu zawrzało! W Śmietankowym domu Sabiny i Pawła odbyły się wyjątkowe warsztaty DIY. Ich uczestniczką była Ewa Robakiewicz.

Sandra Kopyt: Akcja blogerek - NS MM 2/16

Sandra Kopyt: Akcja blogerek - NS MM 2/16

W podwarszawskim Cisiu zawrzało! W Śmietankowym domu Sabiny i Pawła odbyły się wyjątkowe warsztaty DIY. Ich uczestniczką była Sandra Kopyt.

Wciąż jest coś do zrobienia!

Wciąż jest coś do zrobienia!

Iza ze Skawiny rozpoczynając budowę domu, nie wiedziała, że drzemie w niej dusza dekoratora. Odkryła swoją pasję przypadkiem i teraz oddaje się jej całą sobą!

Talenty w sieci: polscy młodzi projektanci

Krzesła zasłużyły na własny blog w internecie. Słynni dizajnerzy i młodzi projektanci, tacy jak autor „Twista”, mają w nim równe szanse.

DIY z bloga Gliniany Garnek: kolorowe łapki do garnków

Czy łapki do garnków mogą być ładne i praktyczne? Mogą, a potwierdza to DIY z bloga Gliniany Garnek. Pokazujemy w Zrób to sam, jak uszyć piękne łapki do garnków. Zobacz!

DIY: Gipsowe świeczniki z plastikowych butelek – pomysł z bloga Reszta Świata

Na blogu Reszta Świata znaleźliśmy pomysły na niesamowite przedmioty z gliny. Jego autorka w naszym Zrób to Sam zaprezentowała pomysł na świeczniki z plastikowych butelek. To DIY jest ciekawe i oryginalne.

DIY: poduszkowy igielnik z bloga DomoweZaciszeKasi

Na blogu DomoweZaciszeKasi zachwyciły nas oryginalne pomysły na DIY. Autorka bloga prezentuje ciekawe projekty na krawieckie Zrób to sam. Dziś prezentujemy prosty do wykonania poduszkowy igielnik.

EKSPERCI BLOG

Strona 1 z 1

1