BLAT

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BLAT

Pokój dla ucznia: pierwsza klasa!

Pokój dla ucznia: pierwsza klasa!

W najbliższy weekend błyskawicznie odmienimy dziecięcy pokój. Tak, aby z królestwa swawolnego przedszkolaka gładko przeobraził się w pokój poważnego pierwszoklasisty.

Jak zrobić mały stolik z gablotką

Jak zrobić mały stolik z gablotką

Szklany blat stolika, to wcale nie rzadkość. Jednak przeważnie pod tym szkłem jest półka, na której piętrzą się czasopisma, książki i rozmaite drobiazgi. Tu będzie inaczej: pod blatem mebla, który za chwilę zrobimy, znajdzie się czyste piękno!

Blaty kuchenne - najnowsze trendy w urządzaniu kuchni

Blaty kuchenne - najnowsze trendy w urządzaniu kuchni

Od kiedy stawiamy na proste formy - geometryczne bryły mebli i gładkie, jednolite fronty - blat z aktora drugiego planu stał się nagle prawdziwą gwiazdą. To on gra w kuchni główną rolę i potrafi naprawdę zabłysnąć.

Nowoczesne wyspy kuchenne

W nowoczesnych domach wyspy mają gwiazdorski kontrakt. Rozbudowane mogą nawet grać rolę całej kuchni. Prostopadłościenne lub w formie stołu, o jednej lub dwu wysokościach blatu, wykonane z różnych materiałów – wszystkie działają integrująco. Łączą strefy wnętrza i osoby, które gotują.

Płyta kuchenna na miarę potrzeb

Kuchenkę kupujemy zwykle „na lata”, szkoda więc inwestować pieniądze w przedmiot codziennego użytku, z którego możemy być niezadowoleni, bo nie spełnia naszych oczekiwań. Dlatego zanim zdecydujemy się na konkretny model, przeanalizujmy dokładnie nasze potrzeby i odpowiedzmy sobie na kilka pytań: jak dużo gotujemy, czy mamy kuchnię otwartą na pokój, do jakiego paliwa mamy dostęp i jaka płyta będzie nas mniej kosztowała w eksploatacji.

Strona 1 z 1

1