BIURKA

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BIURKA

Pokoje młodzieżowe. Urządzamy pokój dla nastolatki

Pokoje młodzieżowe. Urządzamy pokój dla nastolatki

Pokoje młodzieżowe muszą być wygodne i oryginalne. Wystrój i kolor wnętrza warto wybrać razem z dzieckiem. Nastolatka chce być wyjątkowa i taki też powinien być jej pokój. W pokoju młodzieżowym ważne jest dobre rozplanowanie przestrzeni, musi być wygodne miejsce do nauki, miejsce do odpoczynku, jak i spotkań z przyjaciółmi.

Gdzie postawić biurko? BIURKA ZDJĘCIA: 15 wnętrz z miejscami do pracy

Gdzie postawić biurko? BIURKA ZDJĘCIA: 15 wnętrz z miejscami do pracy

Jakie biurka są ładne? Biurka zdjęcia: inspiracje na miejsca pracy w domu. Radzimy, gdzie postawić biurko, by nie szpeciło wnętrza. Jak wydzielić w pokoju miejsce na biurko, tak by salon był wygodny dla wszystkich domowników. Ponadto miejsce do pracy w mieszkaniu powinno odzwierciedlać nasz gust. 

Stolik z pustaków zamiast zwykłego biurka. Zrób go sam

Stolik z pustaków zamiast zwykłego biurka. Zrób go sam

Pomysł na tani i oryginalny stół. Zamiast tradycyjnego biurka: prosta konstrukcja z pustaków i biały blat, a efekt? Oceńcie sami! Stół jest stabilny i funkcjonalny. Pasuje do nowoczesnych wnętrz. Zrobicie go bez trudu sami!

Pokój nastolatki na poddaszu

Dominika od niedawna jest nastolatką. Postanowiła urządzić swój pokój młodzieżowy na poddaszu. Zobacz, jakie wybrała meble i kolory.

Pokój dla dziewczynki: kącik do nauki

O takim miejscu do nauki marzy każda dziewczynka. Stylowe mebelki i róż ścian tworzą romantyczny pokoik. Tu odrabianie lekcji miesza się z zabawą, a szkolna dorosłość z dziecięcą swobodą.

Lekcja siedzenia

Nie warto oszczędzać na krzesłach, których tańsze wersje rozpadają się zwykle po kilku miesiącach użytkowania, a ergonomia pozostawia wiele do życzenia.

Zgrabne biurko

Lekkie i zgrabne biurko nie zajmie dużo miejsca, łatwo je przestawiać i dopasować do wystroju wnętrza.

Strona 1 z 1

1