BIAŁY KOLOR

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BIAŁY KOLOR

Nowoczesna łazienka: cała biała i zielone dodatki. Dobry pomysł na powiększenie łazienki

Nowoczesna łazienka: cała biała i zielone dodatki. Dobry pomysł na powiększenie łazienki

Nowoczesna łazienka jest cała biała, dzięki czemu wydaje się optycznie większa. Surowość bieli w aranżacji łazienki przełamują soczyste zielone dodatki, które ożywiają wystrój wnętrza. Kolory w łazience: nowoczesny projekt łazienki w prawdziwym  mieszkaniu.

ŁAZIENKI: ARANŻACJE w bieli. 10 pomysłów na białą łazienkę

ŁAZIENKI: ARANŻACJE w bieli. 10 pomysłów na białą łazienkę

Aranżacje łazienki w białym kolorze sprawdzą się praktycznie w każdej łazience – małej, dużej czy też średniej. Biały kolor powiększy przestrzeń łazienki i doda jej elegancji. Łazienki: aranżacje w bieli zobacz 10 propozycji!

Nowoczesne wnętrza skandynawskie. Dlaczego tak nam się podobają?

Nowoczesne wnętrza skandynawskie. Dlaczego tak nam się podobają?

Nowoczesne wnętrza skandynawskie, czyli jasno i przytulnie. Duże okna, biały kolor, proste meble, to co jest niezbędne do codziennego, wygodnego życia. Według idei wzornictwa skandynawskiego sprzęty domowe mają służyć człowiekowi i niczego innego nie udawać. We wnętrzach skandynawskich łatwo się odpoczywa i relaksuje. Nie ma zbędnego natłoku bodźców kolorystycznych i wzorniczych.

Biały kolor we wnętrzu w wersji total look. W stylu nowoczesnym i w stylu romantycznym. Który wolicie?

Biały kolor we wnętrzach w wersji total look. Czy biały kolor lepiej wygląda we wnętrzach w stylu nowoczesnym czy w stylu romantycznym? A może tu, i tu? Biały kolor we wnętrzach cały czas jest bardzo modny, teraz ma się pojawiać nie tylko w dodatkach, ale wszędzie. Wnętrza, jak zwykle, podążają za modą ubraniową.

WNĘTRZA w jasnych kolorach: propozycje ŁADNYCH jasnych MIESZKAŃ. Zdjęcia

Jasne kolory wnętrz są doskonałe dla uzyskania ładu i porządku pomieszczenia. W najnowszych trendach dominują srebrzyste szarości, biele i brązy. Zapozanaj się z poradami w kwestii jasnych kolorów wnętrz - jak ARANŻOWAĆ WNĘTRZA w JASNYCH kolorach. ZDJĘCIA

Kolory ścian: KOLOR BIAŁY - dlaczego białe wnętrza są ładne

Dużą popularnością w aranżacji wnętrz cieszy się kolor biały. Białe wnętrza są nie tylko modne, ale też - wbrew pozorom - biały kolor ścian jest bardzo praktyczny. Galeria zdjęć: białe wnętrza stylowe i nowoczesne - ZOBACZ ARANŻACJE.

Styl skandynawski: był, jest i będzie trwał…

Styl skandynawski był, jest i będzie. W dodatku zdobywa sobie coraz większą popularność. Styl skandynawski zazwyczaj podoba się ze względu na swoją prostotę i funkcjonalność oraz wykorzystanie materiałów naturalnych. Jednak by wnętrze było spójne i harmonijne dobrze jest trzymać się dwóch głównych zasad.

Styl skandynawski: pochwała funkcjonalizmu. Meble i dodatki mają służyć człowiekowi, a nie odwrotnie

Styl skandynawski, od wielu lat zdobywa wierną i coraz szerszą rzeszę wielbicieli. Pewnie dzięki swojej uniwersalności. Styl skandynawski pasuje do wnętrz nowoczesnych, industrialnych z ogromnymi oknami, jak  i gustawiańskich, czyli odnajdzie się w apartamentach w dużym mieście i na przedmieściach. Styl skandynawski jest również coraz bardziej lubiany przez Polaków. Kolory tworzące bazę tego stylu, czyli biel, szarości, błękity dobrze wyglądają  w naszym świetle.

Strona 1 z 1

1