BIAŁY SALON

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BIAŁY SALON

Cały BIAŁY SALON: nowoczesna aranżacja salonu w bieli GALERIA

Cały BIAŁY SALON: nowoczesna aranżacja salonu w bieli GALERIA

Biel jest kolorem ponadczasowym i neutralnym, a aranżacja salonu w bieli doskonale nadaje się do wnętrz nowoczesnych. Biały salon daje wiele możliwości aranżacyjnych – powiększa małe wnętrza a większym dodaje szyku. Zobacz przykłady na biały salon w GALERII!

Jasny salon z drewnianą ścianą. Przytulny styl skandynawski we wnętrzu

Jasny salon z drewnianą ścianą. Przytulny styl skandynawski we wnętrzu

Salon połączony z kuchnią i przedpokojem, stworzył przytulne wnętrze w stylu skandynawskim. Szafa, wyglądająca jak drewniana ściana, ociepla chłodny biały pokój dzienny, a duże okna doskonale go doświetlają.

Czysta przestrzeń: salon, kuchnia i jadalnia w bieli czyli 3 w 1 w przestrzeni dziennej

Czysta przestrzeń: salon, kuchnia i jadalnia w bieli czyli 3 w 1 w przestrzeni dziennej

Rozświetlająca biel i jasne szarości w projekcie salonu z kuchnią i jadalnią zbudowały przestrzeń w sposób czysty i świetlisty. Klarowna przestrzeń pokoju dziennego uspokaja myśli po intensywnym dniu. Każdy mebel i drobiazg został dodany z rozmysłem i nie burzy harmonii wnętrza. Zainspiruj się pełnym światła projektem przestrzeni dziennej: salonu, kuchni i jadalni!

Sposób na małe wnętrze: jak optycznie powiększyć małe mieszkanie?

Małe wnętrza to często spory kłopot. Licząc się z każdym metrem kwadratowym, musimy zaaranżować wygodną i funkcjonalną przestrzeń do życia w wersji mini, która będzie zachwycać pomysłem i estetyką. Jak optycznie powiększyć małe wnętrze? Jakie triki zastosować, by optycznie rozciągnąć mały metraż? Mamy dla Was kilka sprawdzonych rozwiązań do małych mieszkań.

Salon z kuchnią, czyli biała szkatułka na kolorowe skarby

Biały salon z kuchnią to fragment 54-metrowego mieszkania. Białe ściany i biała podłoga z żywicy epoksydowej są jak białe wnętrze szkatułki i stanowią tło dla kolorowej kolekcji wyszperanych skarbów meblowych. Właścicielka mieszkania i projektantka jednocześnie, zawodowo zajmuje się wynajdywaniem pięknych rzeczy do domu.

Przestrzenny biały salon z jadalnią: wnętrze w kamienicy

Otulająca miękkość złamanych bieli salonu z jadalnią we wnętrzu starej kamienicy zapada w pamięć. Gościmy w rodzinnym mieszkaniu malarki Ewy Bathelier po artystycznej metamorfozie. Piękne, białe wnętrza, przestrzenność i światło w mieszkaniu w kamienicy inspirują w kolejnych dekadach.

NOWOCZESNY SALON: aranżacja, przestrzeń i światło. Pomysł na designerskie wnętrze

Przestronny nowoczesny salon jest wysoki na dwie kondygnacje. Aranżacja salonu jest minimalistyczna. Biały salon zdobią kolorowe meble. Częściowe ścianki działowe wydzielające strefy w nowoczesnym salonie dopełniły wrażenia przestrzeni w domu.

BIAŁA KUCHNIA i salon: jasna i nowoczesna aranżacja mieszkania

Biała kuchnia jest otwarta na salon, a dzięki kolorowym dodatkom udało się zapobieć wrażeniu chłodu i monotonii. Na śnieżnym tle kuchni i salonu ostro rysują się formy mebli, ikon dizajnu, i wesołe kształty zabawek. Z mamą Iwoną, radcą prawnym, i tatą Jarkiem, przedsiębiorcą, mieszkają tu pięcioipółletni Staś i półtoraroczny Antek.  

Sekrety bieli

Biel powiększa optycznie, rozświetla, wydobywa fakturę materiałów, jest najlepszym tłem nie tylko dla koloru. Odkryj rolę bieli w podróży po wnętrzach o różnorodnej stylistyce.

Strona 1 z 1

1