BETON NA ŚCIANIE

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BETON NA ŚCIANIE

Beton architektoniczny: ściany i meble z betonu Morgan & Möller

Beton architektoniczny: ściany i meble z betonu Morgan & Möller

Beton architektoniczny to materiał dający ogromne możliwości projektowe. Beton dekoracyjny chętniej jest wykorzystywany do wykończenia ścian, podłóg, a także blatów. Są też meble z betonu! Marka Morgan & Möller postanowiła udomowić beton architektoniczny, wykorzystując go m.in. do produkcji mebli.

Męska aranżacja salonu: drewno i beton w dekoarcji wnętrza

Męska aranżacja salonu: drewno i beton w dekoarcji wnętrza

Aranżacja salonu, w której na pierwszy plan wysuwa się drewno i beton na ścianie. Męski salon nawiązuje do stylu loftu. Projektantka zastosowała kilka pomysłów na wykorzystanie starego drewna, betonu, połączenia bieli i szarości. Oto efektowna aranżacja salonu z galerią zdjęć. Projekt wnętrz: Aleksandra Sobiesak, KAPA STUDIO.

Beton dekoracyjny we wnętrzach: nietypowa prostota

Beton dekoracyjny we wnętrzach: nietypowa prostota

Coraz bardziej popularnym elementem nowoczesnych wnętrz staje się beton dekoracyjny. Jest on świetną bazą dla stworzenia modnego, minimalistycznego wnętrza. Beton na ścianie jest rozwiązaniem dla tych, którzy lubią niebanalne i odważne aranżacje.

Beton dekoracyjny: 16 przykładów użycia betonu we wnętrzu

Beton na ścianie lub na podłodze? Tak! Beton dekoracyjny już od kilku sezonów święci triumfy w świecie aranżacji wnętrz. Idealnie nadaje się do wystrojów w stylu minimalistycznym lub industrialnym, a także jako detal dodający charakteru i przełamujący zasadniczość bardziej klasycznych stylów aranżacji. Przedstawiamy 16 przykładów użycia betonu architektonicznego.

Efekt BETONU na ścianie w ARANŻACJI WNĘTRZ: 10 pomysłów z prawdziwych mieszkań ZDJĘCIA

Aranżacja wnętrz z betonem na ścianie doskonale wygląda we wnętrzach nowoczesnych o nieco industrialnym charakterze. Jeśli jednak beton ocieplimy drewnem lub kolorowymi dodtkami, ściana z betonu sprawdzi się również w mieszkaniach ze spokojną i odrobinę klasyczną aranżacją. Zobacz pomysły z prawdziwych mieszkań na beton na ścianie ZDJĘCIA.

Efekt w salonie: BETON na ŚCIANIE. Oszczędna ARANŻACJA SALONU z pomysłem

Aranżacja salonu na pierwszy rzut oka jest surowa i chłodna. Takie wrażenie może sprawiać beton na ścianie, który jest jednocześnie największą dekoracją. Dzięki dodatkom w subtelnych kolorach salon wydaje się cieplejszy.

Nowoczesna DEKORACJA ŚCIANY: beton dekoracyjny i BETONOWA faktura na ścianie ZDJĘCIA

Dekoracyjny beton czy faktura betonu na ścianie są modne i efektowne. Ściana, która wygląda jakby była z betonu, wzmacnia charakter wnętrza. Taka betonowa dekoracja ściany sprawdzi się we wnętrzach minimalistycznych i nowoczesnych. Betonowa faktura jako dekoracja ścian - zobacz ZDJĘCIA!

MAŁA KUCHNIA z betonową ścianą. Kolor tworzy wnętrze

Mała kuchnia jest pomysłowa i nowoczesna, a ściana z betonu nadała wnętrzu ciekawego charakteru. Zdarcie starej podłogi i skucie tynków zaispirowało właścicielkę do wykonania nowego projektu kuchni. Proste i surowe materiały użyte do wykończenia małej kuchni ożywają dzięki feerii barw dodatków kuchennych.

Szara łazienka aranżacja: efekt betonu w łazience

Szara łazienka jest niewielka. Projektantki wybrały do aranżacji łazienki płytki przypominające beton. Właściciele obawiali się efektu surowości. Oto szara łazienka wygodna i efektowna. Jeśli chcesz mieć dekoracyjne ściany w łazience z betonem, przeczytaj jak go stosować we wnętrzu.

Strona 1 z 1

1