ARMATURA ŁAZIENKOWA

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ARMATURA ŁAZIENKOWA

Jak czyścić czarne baterie? Bezpieczne mycie czarnej armatury: domowe sposoby

Jak czyścić czarne baterie? Bezpieczne mycie czarnej armatury: domowe sposoby

Czarne baterie łazienkowe i kuchenne są niezwykle modne. Warto jednak pamiętać, że ich efektowne wykończenie jest delikatniejsze od chromu, należy je więc myć i czyścić wyjątkowo ostrożnie. Podpowiadamy, jak to robić bezpiecznie domowymi metodami.

Nowoczesne baterie - sposób na oszczędzanie wody w kuchni i łazience

Nowoczesne baterie - sposób na oszczędzanie wody w kuchni i łazience

Ilość zużywanej wody można ograniczyć, zmniejszając jej przepływ. W jaki sposób? Na przykład stosując baterie oszczędzające wodę, czyli baterie z perlatorami, baterie bezdotykowe czy termostatyczne. Najlepszy efekt uzyskamy, montując takie baterie zarówno w kuchni, jak i w łazience.

Jak wymienić uszczelkę w kranie. Naprawiamy cieknący kran - zrób to sam

Jak wymienić uszczelkę w kranie. Naprawiamy cieknący kran - zrób to sam

Masz cieknący kran - czyli z kranu kapie woda, mimo że kurki są zakręcone? Musisz wymienić uszczelkę w kranie, w przeciwnym wypadku zapłacisz duże rachunki za wodę. Zobacz, jak wymienić uszczelkę w kranie? Z naszym poradnikiem zrób to sam, przeprowadzisz tę operację samodzielnie!

Rodzaje baterii. Wybieramy baterie do łazienki

Aby wygodnie było korzystać z baterii w łazience, nie może być ona umieszczona ani za nisko, ani za wysoko nad wanną czy umywalką. Baterie łazienkowe mogą być mocowane do ściany lub stojące. Jakie są rodzaje baterii łazienkowych i jakie wybrać do swojej łazienki?

Aranżacja łazienki: jak dopasować armaturę do wystroju łazienki?

Wybór odpowiedniej armatury potrafi zaważyć na ostatecznym efekcie aranżacji łazienki. Czy kierując się prosta zasadą: nowoczesna armatura do nowoczesnej łazienki, a klasyczna – do klasycznej, będziemy mieć gwarancję właściwej oprawy wystroju łazienki? Co w przypadku, gdy dalecy jesteśmy od katalogowych standardów i marzy nam się wyjątkowy i oryginalny wystrój łazienki?

Kobieca aranżacja łazienki: CEGŁA NA ŚCIANIE w łazience

W aranżacji łazienki znudziły Ci się tradycyjne płytki? Zobacz jak wygląda łazienka z cegłą na ścianie i parkietem przemysłowym. Jest stylowa, kobieca i zarazem nowoczesna.

Minimalistyczna łazienka w męskim stylu

W łazience panuje geometryczny porządek. Zastosowano kontrastowe kolory i oszczędne dekoracje. Styl łazienki jest ascetyczny i surowy. Dzięki czerni i bieli wnętrze wydaje się naprawdę męskie.

Mała łazienka z mozaiką po generalnym remoncie

Mieszkanie w kamienicy z lat 50. choć małe, jest jasne i przestronne. Wygląda tak teraz, po generalnym remoncie. Zmienić trzeba było wszystko oprócz łazienki. Jednak to jej właściciele mieszkania poświęcili najwięcej uwagi.

Baterie łazienkowe - nowości i trendy

Nowoczesna armatura ma nie tylko przykuwać wzrok ciekawym designem, lecz także spełniać coraz bardziej wyśrubowane normy techniczne. Nieustającą popularnością wsród baterii łazienkowych cieszą się eleganckie zestawy podtynkowe. Zaawansowane rozwiązania proekologiczne to już standard.

Nowoczesna łazienka. Meble dla kobiet

Miękkie, owalne kształty i ciekawa kolorystyka produktów sprawiają, że całość tworzy lekki, wesoły i oryginalny komplet wyposażenia łazienki.

Antonio Citterio, znany włoski architekt i projektant zawitał do Polski

Sanitec KOŁO zorganizował w Warszawie wydarzenie Citterio Night. Antonio Citterio poprowadził wykład dla grupy studentów, a wieczorem spotkał się z najlepszymi polskimi architektami, aby podzielić się swoimi przemyśleniami i przekazać doświadczenia związane z designem.

Elegancka kolekcja baterii

Nowa seria baterii Kwarc inspirowana górskim minerałem, łączy w sobie subtelność kształtów z dyskretną elegancją.

Strona 1 z 1

1