ARCHITEKCI WNĘTRZ

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ARCHITEKCI WNĘTRZ

Architektura wnętrz. Gdzie ją studiować, jak się tam dostać i czego się spodziewać?

Architektura wnętrz. Gdzie ją studiować, jak się tam dostać i czego się spodziewać?

Jest w Polsce wiele osób zainteresowanych studiowaniem architektury wnętrz. Dobrze się zatem składa, że całkiem sporo polskich uczelni oferuje studia na takim kierunku. Projektant wnętrz to jednak nieregulowana i złożona profesja, dlatego wypada dokładnie zbadać, co mogą nam zaoferować poszczególne szkoły wyższe. Przyglądamy się, jak wygląda oferta rekrutacji na rok akademicki 2019/2020.

TRENDY, WIZJE, PROGNOZY. Konferencja Dobrego Wnętrza w środę 22 listopada

TRENDY, WIZJE, PROGNOZY. Konferencja Dobrego Wnętrza w środę 22 listopada

TRENDY, WIZJE, PROGNOZY to druga już konferencja dla architektów i projektantów wnętrz z cyklu Design w Pałacu, którego organizatorem jest ZPR Media S.A., wydawca najmocniejszej grupy tytułów wnętrzarskich w Polsce: „Dobre Wnętrze”, „M jak mieszkanie”, „Moje Mieszkanie”, „Architektura od Wnętrza” oraz serwisu Urzadzamy.pl

15 najlepszych projektów z polskich wnętrz: jak projektują polscy projektanci?

15 najlepszych projektów z polskich wnętrz: jak projektują polscy projektanci?

Jak projektują polscy projektancji? Specjalnie dla Was zebraliśmy 15 NAJCIEKAWSZYCH realizacji projektów wnętrz autorstwa polskich projektantów. Najlepsze projekty wnętrz z polskich wnętrz? Musicie to zobaczyć!

Najlepsze projekty wnętrz 2016: zobacz najciekawsze realizacje salonów

Nasze mieszkania coraz częściej odzwierciedlają styl życia? Na pewno pokój dzienny! Wybraliśmy najciekawsze realizacje salonów polskich projektantów i architektów wnętrz. Zobacz, co lubią i jak mieszkają Polacy.

Alexander Girard: architekt nieskrępowany konwencjami

Alexander Girard, jeden z najbardziej wpływowych architektów wnętrz i twórców tkanin XX wieku, budował światy bogate, wielowarstwowe, dopracowane po najmniejszy detal. Inspirację czerpał z rzemiosła ludowego, które gromadził przez całe życie, podczas podróży do Meksyku, Egiptu, Indii.

Prezydenckie jury Konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE

Katarzyna Krakowiak, Piotr Sarzyński, Dariusz Herman, Wojciech Subalski i Piotr Śmierzewski weszli w skład jury z ramienia kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Spośród obiektów zgłoszonych do Konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE wybiorą laureata Grand Prix dla Najlepszego Obiektu Architektury, jedynej nagrody architektonicznej przyznawanej przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Już 14 lutego br. upływa termin przyjmowania zgłoszeń do Konkursu.

ŻYCIE W ARCHITEKTURZE: KONKURS! Pierwszy raz kategoria dla projektantów wnętrz!

Tylko do 14 lutego potrwa przyjmowanie zgłoszeń w prestiżowym konkursie ŻYCIE W ARCHITEKTURZE. Celem konkursu jest wskazanie najważniejszych polskich obiektów architektonicznych ostatnich dwóch lat. Najlepsze realizacje rywalizować będą aż w pięciu kategoriach. Grand Prix dla Najlepszego Obiektu Architektury już po raz drugi przyzna Prezydent Bronisław Komorowski, który objął patronat nad przedsięwzięciem.

Zgłoś się do konkursu ŻYCIE W ARCHITEKTURZE

Tylko do 14 lutego trwa przyjmowanie zgłoszeń w prestiżowym konkursie ŻYCIE W ARCHITEKTURZE.
Po raz pierwszy w 20-letniej historii konkursu pojawiła się nowa kategoria: wnętrze użyteczności publicznej. Najlepsze realizacje rywalizować będą w aż pięciu kategoriach (użyteczność publiczna, budynek wielorodzinny, dom jednorodzinny, przestrzeń publiczna, wnętrze użyteczności publicznej).
Grand Prix dla Najlepszego Obiektu Architektury w Polsce przyzna Prezydent Bronisław Komorowski!

Patronujemy: archiDAY dla architektów i dekoratorów wnętrz

Zapraszamy na archiDAY - wydarzenie skierowane do architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz, które odbędzie się 21 kwietnia 2016 r. w godz. 9:00 - 20:00 w przestrzeni kreatywnej „Babka” w Warszawie, przy ul. Młocińskiej 5/7. Podczas archiDAY w jednym miejscu: wiedza merytoryczna i praktyczna, interakcja z produktem, szkolenia, warsztaty, panele dyskusyjne, znakomici goście, premiery produktów i usług. Zapraszamy!

Co może dla nas zrobić architekt wnętrz? Czy warto zamówić projekt wnętrz?

Architekt wnętrz zajmuje się urządzaniem mieszkań. Często zastanawiamy się, czy warto skorzystać z porad architekta wnętrz? Ile kosztuje projekt wnętrz? Przeczytaj nasz poradnik i przygotuj się do spotkanian z architektem wnętrz. Pamiętaj, że architekt wnętrz może z mieszkaniem zrobić praktycznie wszystko, projekty wnętrz uwzględniają prace od wyburzenia ścian, przez zaprojektowanie mebli na indywidualne zamówienie, do wyboru kolorów i tkanin. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

Dekoratornia zaprasza! Planujesz urządzanie wnętrz, zgłoś się do programu Dekoratornia

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie, szukasz inspiracji i projektantów wnętrz? Zgłoś się do programu Dekoratornia. Dołącz do grona 600 szczęśliwców, którym Dekoratornia błyskawicznie i niebanalnie urządziła wnętrza.

Strona 1 z 1

1