ARANŻACJA SYPIALNI

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ARANŻACJA SYPIALNI

Sypialnie stylowe: 17 inspiracji na sypialnie z klimatem

Sypialnie stylowe: 17 inspiracji na sypialnie z klimatem

Lubisz wnętrza bogate i pełen przepychu? Wybraliśmy inspiracje na stylowe sypialnie z prawdziwych domów. Zobacz, jak stworzyć stylową aranżację sypialni, jakie zatosować kolory, meble, materiały i dodatki. W galerii zdjęć - 17 stylowych sypialni.

Szara sypialnia z garderobą: funkcjonalna zabudowa nad łóżkiem w sypialni

Szara sypialnia z garderobą: funkcjonalna zabudowa nad łóżkiem w sypialni

Zabudowa sypialni, czyli połączenie sypialni z garderobą to wygodne rozwiązanie. Jeśli nie możemy sobie pozwolić na osobne pomieszczenie z garderobą, warto do tematu sypialni z garderobą podejść kreatywnie. Zainspiruj się klimatyczną, szarą sypialnią z funkcjonalną zabudową.

Pomysł na SALON i SYPIALNIĘ z TELEWIZOREM: aranżacja ze świetnym rozwiązaniem. ZDJĘCIA

Pomysł na SALON i SYPIALNIĘ z TELEWIZOREM: aranżacja ze świetnym rozwiązaniem. ZDJĘCIA

Salon i sypialnia z tym samym telewizorem? To możliwe! Jeśli lubisz oglądać filmy przez snem, to mamy pomysł dla ciebie. Jeden telewizor, który – bez żadnego przenoszenia – możesz mieć w salonie lub w sypialni. Jak to możliwe? Zobaczcie nasze ZDJĘCIA z salonu i sypialni z telewizorem.

Zagłówek w sypialni: warto go mieć. Zobacz pomysły i ZDJĘCIA

Zagłówek w sypialni czasem występuje w zestawie z łóżkiem, ale można tez kupić go osobno, zamówić lub wykonać samemu. Zagłówek łóżka zwykle służy wygodzie, choć bywa tylko elementem dekoracyjnym. Zobacz ZDJĘCIA: sypialnia z zagłówkiem.

Przechowywanie odzieży: jak urządzić garderobę?

Jak urządzić garderobę? Aby zapewnić sobie komfort i praktyczność przechowywania odzieży, bez względu na to, czy garderoba urządzona ma być w oddzielnym pomieszczeniu, czy włączona do aranżacji sypialni, podczas organizowania tej przestrzeni warto kierować się kilkoma podstawowymi zasadami. Podpowiadamy, jak najlepiej urządzić garderobę!

Kolorowa sypialnia. Czy to dobry pomysł na aranżację sypialni?

Jak urządzić sypialnię? Czy kolorowa sypialnia się sprawdzi? Czy lepsza będzie aranżacja sypialni spokojna i neutralna? Czy nadmiar kolorów nie przytłoczy? Czy kolorową sypialnię można zaaranżować tylko w dużym wnętrzu, czy w małym też? Według nas kolorowa sypialnia jest możliwa. Postaramy się odpowiedzieć na te pytania, a odpowiedzi zilustrować 10 zdjęciami ładnych kolorowych sypialni.

Pastelowe ARANŻACJE SYPIALNI: 15 pomysłów

Pastelowe aranżacje sypialni są  piękne: spokojne, a zarazem pogodne. Pastele, to barwy, które pasują do małych i dużych wnętrz. Jeśli nie gustujesz w krzykliwej i odważnej aranżacji sypialni, pastelowe kolory będą dla Ciebie idealne. Radzimy, jak wkomponować pastele w aranżacje sypialni, aby całość była ciekawa, nierozmyta i gustowna. Zobacz ZDJĘCIA SYPIALNI i pomysły na pastelową aranżację.

MEBLE DO SYPIALNI: ładne łóżko do sypialni z WYSOKIM zagłówkiem

Zastanawiasz się nad metamorfozą swojej sypialni?  Pikowany zagłówek to najnowszy trend wśród elementów dekoracyjnych łóżka. Dzięki niemu meble do sypialni nabierają nowego charakteru, a wnętrze jest ciekawie i odważnie zaaranżowane. Zobacz pomysły na pikowany zagłówek łóżka!

BITWA O DOM - SYPIALNIE. ZDJĘCIA: Aranżacje z programu BITWA O DOM w TVN [ZOBACZ GALERIĘ]

Bitwa o dom - aranżacja sypialni: zobacz wnętrza sypialni zaaranżowane przez uczestników programu. „Bitwa o dom” wystartowała już na dobre! Prezentujemy ładne zdjęcia wnętrz z programu Bitwa o domu, zobaczcie ładne metamorfozy.

W stronę łóżka

Urządzając sypialnię, możesz w sposób szczególny, bardziej osobisty niż w innym pomieszczeniu wyrazić swoje upodobania. Zacznij od nastroju, jaki chcesz uzyskać, zaraz potem wybierz łóżko

BIAŁA SYPIALNIA: wnętrze pięknie udekorowane na święta

Biała sypialnia zyskała dzięki świątecznym ozdobom – gałązkom w wazonie, wieńcowi, a także czerwonym dodatkom, które ożywiły wnętrze. Sypialnia na co dzień sprzyja wypoczynkowi i wyciszeniu na poddaszu.

Świąteczne dekoracje: świąteczne tekstylia i dekoracje do sypialni

Świąteczne dekoracje uprzyjemniają codzienność w okresie okołoświątecznym. Dekoracyjne pościele, poduszki i dodatki do wnętrz sypialni sprawią, że zimowe miesiące nabiorą ciepłego animuszu. Sprawdź najnowsze propozycje świątecznych tekstyliów i dodatków do wnętrz!

Strona 1 z 1

1