ARANŻACJA KAWALERKI

(20 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ARANŻACJA KAWALERKI

KAWALERKA 30m2. Udana aranżacja małego mieszkania ZDJĘCIA

KAWALERKA 30m2. Udana aranżacja małego mieszkania ZDJĘCIA

Pomysłowe wykończenie kawalerki sprawiło, że małe mieszkanie wydaje się większe. Rysunki i kolorowe dodatki ożywiają małe mieszkanie i wywołują uśmiech – nie tylko mieszkańców. Ładna kawalerka (pow. 30 m2) ZDJĘCIA.

Aranżacja kawalerki: klasyka designu z nowoczesnym akcentem

Aranżacja kawalerki: klasyka designu z nowoczesnym akcentem

Aranżacja kawalerki, czyli estetyczny i funkcjonalny projekt małego mieszkania. Oto nietuzinkowe wnętrze kawalerki spajające przedwojenne detale aranżacji z nowoczesnymi akcentami. Wyposażenie kawalerki będące połączeniem klasyków designu z kontrastującymi stylistycznie elementami. Prezentujemy bezkonkurencyjną aranżację kawalerki według Cooperativa Studio

Aranżacja kawalerki: jasne kolory i proste formy, czyli o sukcesie w aranżacji małego mieszkania

Aranżacja kawalerki: jasne kolory i proste formy, czyli o sukcesie w aranżacji małego mieszkania

Aranżacja kawalerki, w której dominują jasne kolory i proste formy. Nowoczesne małe mieszkanie urzeka minimalizmem i funkcjonalnością. Jedna przestrzeń kawalerki łączy w sobie zarówno salon z aneksem kuchennym, strefę sypialnianą oraz kącik do pracy. Wszystko to zaprojektowane na zaledwie 39 mkw. Prezentujemy świetną aranżację kawalerki, za którą odpowiada Pera Studio.

Kawalerka w klimacie krakowskiego Podgórza: optymistyczne wnętrze z cegłą na ścianie

Cegła na ścianie, kolorystyczne wyważenie z fioletową dominantą i powściągliwość w dodatkach to cechy wyróżniające aranżację kawalerki na krakowskim Podgórzu. Wnętrze kawalerki jest odzwierciedleniem stylistyki miejscowych kafejek i przywodzi na myśl klimat krakowskiej dzielnicy. Całość tworzy niezwykle optymistyczną i klimatyczną aranżację.

Pomysł na małe mieszkanie, czyli funkcjonalna aranżacja kawalerki z antresolą

Małe mieszkanie wymaga od projektantów pomysłowości oraz wykorzystania niekonwencjonalnych rozwiązań. W przypadku małych wnętrz, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota, ważne jest jego funkcjonalne zagospodarowanie. Prezentujemy aranżację kawalerki z antresolą, która zaskakuje stylem i funkcjonalnością.

Czarno-biała aranżacja mieszkania dla współczesnego nomady

Czerń i biel - z pozoru odległe bieguny i skrajne przeciwieństwa. Te dwa kolory spotkały się w jednym wnętrzu i zostały idealnie ze sobą skomponowane. Czarno-biała kolorystyka wyznacza nie tylko estetykę małego mieszkania, ale jest także odzwierciedleniem funkcjonalności nowoczesnego wnętrza.

Małe wnętrza: jak zaaranżować funkcjonalną przestrzeń na 17 mkw?

Aranżacja małych wnętrz wymaga zazwyczaj wielu kompromisów, innowacyjnego podejścia do kwestii zagospodarowania przestrzeni, a przede wszystkim zastosowania oryginalnych i niekonwencjonalnych rozwiązań. Jak zatem zaaranżować komfortowe i funkcjonalne małe mieszkanie ograniczając się do zaledwie 17 mkw?

Odważna aranżacja kawalerki: czerń i biel tłem dla szalonego różu we wnętrzu

Aranżacja kawalerki to trudne wyzwanie. Jak zaaranżować małe mieszkanie, które będzie nie tylko modne i funkcjonalne, ale przede wszystkim odzwierciedli charakter energetycznej, młodej lokatorki? Projektanci tego wnętrza postawili na zabawę z kolorem. Tłem dla odważnego różu i szlachetnego koloru złotego jest czarno-biała kolorystyka wnętrza.

Kawalerka z antresolą: jak urządzić małe mieszkanie z niewielkim budżetem? Projekt Hokum Architekci

Kawalerka z antresolą, czyli jak urządzić małe mieszkanie. Projektanci ze studia Hokum Architekci zaprojektowali funkcjonalną kawalerkę z antresolą. Aranżacja kawalerki jest pomysłowa u wygodna. Stosunkowo niewielkim budżetem architektom udało się stworzyć niewielką, a zarazem komfortową przestrzeń do życia.

SALON I KUCHNIA w grochy: bardzo energetyczna aranżacja kawalerki [26 m2] ZDJĘCIA

Ten niewielki salon i kuchnia znajdują się w bardzo małej kawalerce, o powierzchni 26 m2, z jednym narożnym oknem. Wygodne i ciekawe urządzenie salonu i kuchni w tak niewielkiej i nieregularnej przestrzeni było wyzwaniem dla właścicielki mieszkania i projektantki wnętrz, zwłaszcza, że właścicielka nie wyobrażała sobie swojej malutkiej kuchni bez zmywarki. Szczęśliwie udało się pogodzić wszystkie oczekiwania, a aranżacja salonu i kuchni w kawalerce dzięki zastosowaniu nietypowych rozwiązań zakończyła się pełnym sukcesem.

Kolorowa kuchnia RETRO: projekt małej KUCHNI W KAWALERCE [30m2]

Kuchnia w kawalerce jest dynamiczna i kolorowa, ale dzięki zachowaniu spójności stylistycznej projekt kuchni w stylu retro jest pomysłowy funkcjonalny. Mała kuchnia jest częściowo otwarta na salon, dzięki czemu kawalerka stała się bardziej przestrzenna. Kuchnia w kawalerce (30 m2) ZDJĘCIA.

Świetny pomysł na KAWALERKĘ w stylu retro: małe mieszkanie (30 m2) z antresolą

Kawalerka w kamienicy z lat 60. przeżyła spektakularną metamorfozę. Z ciemnego, małego mieszkania zmieniła się w przestrzenne studio z antresolą. Smaku aranżacji małego mieszkania dodał kolorowy wystrój w stylu retro. Świetna kawalerka - ZDJĘCIA!

KAWALERKA: 10 pomysłów jak urządzić MAŁE MIESZKANIE

W małym mieszkaniu liczy się każdy centymetr, dlatego podstawą dobrej i wygodnej aranżacji kawalerki jest pomysłowe urządzenie. Zobacz podpowiedz i ZDJĘCIA prawdziwych małych mieszkań w galerii. Kawalerka w bloku: 10 inspiracji.

KOLOROWA KAWALERKA: radosna ARANŻACJA KAWALERKI z małą kuchnią

Kawalerka z małą kuchnią jest kolorowa, ale spójna stylistycznie. Radosna aranżacja kawalerki wprowadza do niewielkiego wnętrza wyraziste i mocne barwy, które jednocześnie wyznaczają strefy funkcjonalne. Otwarcie kuchni na salon powiększyło przestrzeń, ale dzięki temu aranżacja kawalerki stała się jasna i przestronna.

MAŁE MIESZKANIE: cegła na ścianie i styl ludowy. Pomysł na kawalerkę w lofcie ZDJĘCIA

Małe mieszkanie w lofcie niekoniecznie musi mieć nowoczesny wystrój wnętrz. Bardzo ciekawym będzie aranżacja kawalerki w stylu folk. Projekt salonu zakłada otwartą przestrzeń w małym mieszkaniu i ludowe motywy we wnętrzu. ZDJĘCIA.

Kawalerka z pomysłem. Mocny kolor ścian: różowy

Mocny kolor ścian to w projektowaniu wnętrz prawdziwy trend. Krakowska kawalerka aktorki i reżyserki teatralnej Justyny Kowalskiej jest na to świetnym przykładem. Justyna uwielbia oryginalne gadżety i jaskrawe kolory, przede wszystkim różowy. Aranżacja salonu została dopasowana do tego jak wyglądać miał aneks kuchenny, a wszystko spaja różowy kolor ścian.

Aranżacja kawalerki w kamienicy z kolorem niebieskim i miastem w tle!

Aranżacja kawalerki nigdy nie jest prosta. Jednak nawet urządzając kawalerkę niskobudżetowo można łatwo podnieść jej walory. Zorganizowanie miejsca do przechowywania i dodanie koloru potrafią naprawdę zdziałać cuda!

Mieszkanie Łukasza JAKÓBIAKA z 20m2 Łukasza - ZDJĘCIA

Wnętrze znane z programu 20m2 Łukasza jest niewielkie, ale urządzone ze smakiem. Nieliczne, białe meble i duże lustro to klucz do pomysłowej aranżacji kawalerki. Oryginalny napis na ścianie sprawia, że 20m2 Łukasza przestaje być zwykłą kawalerką w bloku. ZOBACZ wnętrza z programu 20m2 Łukasza.

Nowoczesna kawalerka 24 m2: ARANŻACJA KAWALERKI w bieli i czerni ZDJĘCIA

Aranżacja kawalerki  o powierzchni 24 m2 w kontrastowych barwach wcale nie musi zmniejszać optycznie powierzchni. Panujący w wystroju minimalizm i konsekwencja kolorystyczna sprawiają, że małe mieszkanie pozostaje przestronne.

Świetnie urządzona KAWALERKA 23 m2. Pomysł na MAŁE MIESZKANIE w bloku ZDJĘCIA

Kawalerka o powierzchni 23 m2 została sprytnie urządzona, dzięki czemu przestrzeń małego mieszkania wydaje się większa i jest w nim mnóstwo miejsca do przechowywania. Zobacz, jak pomysłowo urządzić kawalerkę w bloku.

Strona 1 z 1

1