Szukając mebli do sypialni, oprócz stylu, który lubimy określmy budżet, w którym chcemy się zmieścić. Po takim zawężeniu oferty i tak często okazuje się, że wybór mebli jest tak duży, że trudno się zdecydować. Razem z ekspertami z salonów Agata spróbujemy wybrać meble do sypialni w dwóch wariantach cenowych i w dwóch modnych aktualnie stylach.

Wybieramy meble do sypialni w budżecie do 5 i 10 tysięcy

Podstawowymi elementami aranżacji sypialni, bez względu na styl i wysokość budżetu, jest łóżko ze stolikami nocnymi oraz szafa na ubrania. Im większa sypialnia, tym wyższy budżet i bardziej rozbudowana kolekcja mebli. W ten sposób aranżacja sypialni będzie bogatsza o dodatkowe elementy wyposażenia: komodę, toaletkę z lustrem lub półki.  Z ekspertami z salonów Agata postaramy się podpowiedzieć jak wybrać meble do sypialni dysponując budżetem do 5 tysięcy złotych, a jak do 10 tysięcy, tak żeby obie sypialnie były urządzone komfortowo, modnie oraz sprzyjały odpoczynkowi.

Sprawdź też: urządzamy każde wnętrze z salonem Agata - akcja specjalna >>>

Kolekcja CARVALO, propozycja dla dysponujących budżetem do 5 tys. zł. Kolekcja CARVALO z oferty salonów Agata, to meble z naturalnej okleiny dębowej. Dzięki naturalnemu wykończeniu meble będą prawdziwą ozdobą sypialni. Duże dębowe słoje dodają meblowi wyrazistości i niepowtarzalnego designu. Ciemna tapicerka na wezgłowiu kontrastuje z naturalnym wybarwieniem drewna, tworząc modną i wyrazistą kompozycję. Agata CARVALOKolekcja mebli CARVALO składa się między innymi z: łóżka (140, 160 i 180 cm szerokości), szafy, szafki nocnej, 2 komód, lustra.

•    Łóżko        1949 zł
•    Szafka nocna    649 zł
•    Komoda    1699 zł    

 

 

Kolekcja 9901, idealna przy budżecie do 10 tys. zł. Kolekcja 9901 z oferty salonów Agata wyróżnia się ozdobną ramą i wykończeniem w kolorze czereśni. Połączenie głębokiej barwy i ozdobnej ramy, idealnie wpisze się w klasyczne wnętrza. Nóżki i ryflowane krawędzie boczne dodają meblom elegancji i wytworności. Agata 9901Kolekcja mebli 9901 składa się między innymi z: łóżka (160 i 180 cm szerokości), szafki nocnej, czterodrzwiowej szafy, komody, witryny, bufetu – sprawdzi się jeżeli marzymy o urządzeniu sypialni w stylu kolonialnym.

•    Łóżko         2749 zł
•    Komoda    1549 zł
•    Szafka nocna     599 zł
•    Szafa        3199 zł