Stoliki śniadaniowe i tace: sprytne i praktyczne rozwiązanie znajdziemy w marketach IKEA. Stolik śniadaniowy z serii MALM IKEA pozwoli nie tylko długo śniadaniować, ale też i pracować wprost z łóżka. Oprócz komputera i zastawy zmieści się na nim jeszcze sporo więcej. Stolik do łóżka z IKEA ma nowoczesny, prosty design, dlatego z łatwością dopasuje się do wystrojów większości sypialni. Ze względu na zamontowane kółka – bardzo łatwo się go przesuwa.

Stolik śniadaniowy do łóżka

Przeprowadziliśmy małe śledztwo i znaleźliśmy w sieci mnóstwo stolików śniadaniowych wyposażonych w nóżki. Takie stoliki można postawić na łóżku tuż przed nami. Zmieści się na nich śniadanie dla jednej osoby lub laptop i kubek. Stoliki do łóżka dostępne są w różnych kolorach i stylach. Można wybierać spośród drewnianych, plastikowych, a nawet bambusowych. Niektóre stoliki do łóżka mają nawet podnoszone blaty i szufladki na drobiazgi, a jeszcze inne kieszenie na gazety. Stolik śniadaniowy do łóżka w wersji najzwyklejszej, podstawowej kupicie już za 20 zł (Allegro), a za spersonalizowaną i oryginalnie  ozdobioną zapłacicie trochę więcej… (sporo fajnych tac i stolików do łóżka znajdziecie na pakamera.pl).

Taca do łóżka

W razie potrzeby w stolik śniadaniowy można też zamienić zwykłą tacę lub kuchenną deskę. Jeśli tylko mają odpowiednie rozmiary i są stabilne –
sprawdzą się znakomicie. W sieci znajdziecie wiele pomysłów na samodzielne zrobienie lub ozdobienie takiego śniadaniowego akcesorium.

Stolik do łóżka: blat z poduszką

Innym rozwiązaniem jest blat z drewna lub tworzywa wyposażony z jednej strony w poduszkę. Bardzo wygodny do pracy z laptopem. Można go kupić w sklepach internetowych i stacjonarnych. Nam bardzo się spodobały miękkie tace z butiku z Ej Butik dostępne na platformie Etsy.com