Żółta sypialnia jest urządzona kontarstowa, dzięki czemu aranżacja wnętrza jest bardzo ciekawa. Sypialnia została połączona z garderobą, to wygodne rozwiązanie, likidujące probelm przechowywania rzeczy. W małych mieszkaniach zwykle brakuje schowków. Tutaj rozwiązaliśmy ten problem, bo w garderobie jest miejsce nie tylko na ubrania, ale nawet na drabinę i deskę do prasowania - mówi właścicielka mieszkania.

Aranżacja sypialni: meble i lampy

Prezentowana na zdjęciach sypialnia z garderobą ma niestandardowe wyposażenie i oryginalny wystrój. Tak jak wszystkie pomieszczenia w tym mieszkaniu, również aranżacja sypialni bazuje na kontrastach. Na tle żółtej (musztardowej) ściany ustawiono grafitowe łóżko obite filcem. Obok łóżka znajduje się wisząca szafka nocna ze szklanymi, czarnymi frontami. Mieszkanie obfituje w autorskie
przeróbki lamp wygrzebanych na targowiskach staroci i odnowionych. W sypialni zamist tradycyjnych kinkietów - masywne lampy laboratoryjne. Do garderoby prowadzą rozsuwane drzwi oklejone wydrukiem zdjęcia z wakacji. Do tego zestawu kolorystycznego świetnie pasują dodatki w kolorze szarym i morskim. Poda się Wam taki wystrój sypialni?