Niewielka, wąska sypialnia bezpośrednio sąsiaduje z garderobą. Właściciele wyburzyli ścianę garderoby, a na jej miejsce wstawiono długą, matową taflę szkła, zasłaniającą lekką zabudowę ze stalowych rurek. Dzięki temu ściana do garderoby jest prześwitująca, a sypialnia jest lepiej doświetlona. Takie rozwiązania z doświetlniem są ważne szczególnie kiedy mamy małą, wąską sypialnię w bloku.

Aranżacja sypialni z komiksowym akcentem

Wąska sypialnia ma niewiele mebli. Obszerne i wygodne łóżko do sypialni zostało zaprojektowane na zamówienie, a jego zagłówek obito tkaniną z komiksowymi motywami. Dzięki temu aranżacja sypialni jest mniej monotonna, a komiksowy akcent przyciąga uwagę. Sypialnia utrzymana jest w stonowanych kolorach, które nawiązują do reszty mieszkania utrzymanego w stylu skandynawskim z elementami vintage. Żywszymi akcentami w aranżacji sypialni są nocny stolik i poduszki w kolorze przytłumionej fuksji - dodatki i dekoracje w mocnym kolorze w małej sypialni znakomicie wprowadzają ożywienie wystroju.

Wąska sypialnia: projekt

Podłoga z bielonego dębu rozjaśnia wnętrze wąskiej sypialni, a dzięki przezroczystej tafli szkła w garderobie pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne. Materiały wykorzystane do urządzenia tej sypialni to: łóżko wykonane na zamównienie, na zagłówku tkanina Comics (dekoria.pl), stolik nocny i lampa sufitowa zostały kupione w IKEA. Dekoracją w tej sypialni są tkaniny: na zagłówku łóżka, jak i ładny, elegancki pled.