Sypialnia z łazienką w kolorze beżowym urządzona jest w niebanalny sposób. Nie dość, że wnętrza połączone są szklaną ścianą, to w sypialni nie ma typowego łóżka. Materac położony został na podeście, w którym mieszczą się schowki na pościel. Podest, ściany i sufit pokryte zostały miękką tapicerką w kolorze beżowym.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>>

Beżowa sypialnia: dekoracja ściany tkaniną

Panele obite tkaniną przewijają się w całym mieszkaniu, chociaż aranżacja sypialni z łazienką wydaje się być najbardziej odpowiednim miejscem na taką dekorację ścian. Dzięki niemu w sypialni panuje bardzo przytulny klimat wyciszenia i spokoju, podkreślony dodatkowo ciepłą barwą capuccino. Decydując się na takie rozwiązanie pamiętajmy jednak o zastosowaniu jak najlepszej jakości tkaniny – nie przyciągającej kurzu i niebrudzącej się, by jak najdłużej cieszyć się efektem przytulnego i miłego wnętrza.

Aranżacja sypialni z łazienką - akustyka wnętrza

Tapicerka znacznie polepsza akustykę wnętrza, zwłaszcza wtedy, gdy w pomieszczeniu są duże, twarde powierzchnie odbijające dźwięk. W aranżacji beżowej sypialni z łazienką jest duża szklana powierzchnia ściany pomiędzy sypialnią i łazienką. Panele obite tkaniną również dobrze izolują pomieszczenie od sąsiadów. Tapicerowane panele maja jeszcze jedną, dosyć istotną zaletę - można pod nimi ukryć wszelkie instalacje oświetleniowe i nagłaśniające.