Urok prostoty: aranżacja sypialni w naturalnych kolorach

Aranżacja sypialni: ekologia i natura. Prezentujemy przytulną sypialnię, w której obowiązują naturalne materiały i zabudowa o prostej formie. Lniane poduszki, pościel, zasłony, drewniane meble w naturalnych odcieniach to główne wyznaczniki przytulnej sypialni.

Urok prostoty. Sypialnia w naturalnych kolorach
Urok prostoty. Sypialnia w naturalnych kolorach
Urok prostoty. Sypialnia w naturalnych kolorach
Urok prostoty. Sypialnia w naturalnych kolorach
Urok prostoty. Sypialnia w naturalnych kolorach

Sypialnia urządzona została dość prosto, ale przytulnie. Główną ozdobą aranżacji jest wzorzysta tapeta.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIE >>>

Odważne połączenie mocnych wzorów tapety na ścianie z drewnianymi prostymi meblami w sypialni dało uporządkowaną, dosyć wyrazistą kompozycję. Nasza aranżacja sypialni miała być spokojna i stworzona do relaksu. W cenie są też nawiązania do motywów zaczerpniętych z natury.

Przytulna aranżacja sypialni i prosta zabudowa

Zabudowa w sypialni to gotowe meble drewniane, tworzące przytulny i ciepły wystrój. Jasne dębowe meble o gładkich powierzchniach oraz łagodnie zaokrąglonych kształtach wprowadzają ład i harmonię, optycznie porządkując przestrzeń sypialni.

Atmosferę relaksu w aranżacji sypialni osiągnięto w dużej mierze dzięki ograniczeniu gamy kolorystycznej do trzech barw – niebieskiej, beżu oraz bordo. Połączenie w sypialni odcieni brązowych z kolorem błękitnym to jedno z najmodniejszych zestawień kolorystycznych. Chłodne błękity lnianych poduszek oraz miękkich pledów delikatnie tonują cieplejsze odcienie drewnianych mebli, jak również podłogi. Prezentowana sypialnia to naprawdę dobre otoczenie dla relaksu.

Aranżacja sypialni: stylista radzi

Zestawienie w aranżacji sypialni przedmiotów z drewna i sklejki oraz lnu jest odniesieniem do trendu nawiązującego do skandynawskiej stylistyki. Ekologiczne materiały, prostota kształtów i przejrzystość kompozycji elementów we wnętrzu to główne założenia. Nie wyklucza to urozmaiconych form w sypialni, ale te bazują na motywach zaczerpniętych z natury - twierdzi Milena Łakomska, stylistka wnętrz.

Drewno w sypialni
camera

Drewno w sypialni: eko dodatki, meble, zdjęcia

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Tekst: Kinga Zalewska-Stochmal Stylizacja: Milena Łakomska Zdjęcia: Mariusz Bykowski

POLECANE ARTYKUŁY