SYPIALNIA WNĘTRZA: pomysł na spokojną i relaksującą aranżację sypialni. Stonowane kolory w sypialni tworzą przytulny wystrój. Sypialnia urządzona została dość skromnie. Łóżko, szafki nocne i wnękowa szafa to całe wyposażenie sypialni. Taka sypialnia ma tylko jedno zadanie: zapewnić spokojny, niczym niezmącony sen. Żadnej pracy, telewizji i rozpraszających drobiazgów, to było założenie właścicieli, którzy postawili na skromną aranżację sypialni.

Sypialnia wnętrza: dekoracyjna tapeta w aranżacji

Sypialnia nie jest jednak monotonna. Żeby aranżacja sypialni nie była smutna, ścianę ozdobił radosny, pastelowy motyw tapety. Tapeta w sypialni umieszczona jest na ścianie za łóżkiem - to najczęstsze miejsce, które dekoraujemy w sypialni.

WIĘCEJ: TAPETY w sypialni DUŻO ZDJĘĆ >>>


Na uwagę zasługuje też wnękowa szafa, która spełnia rolę garderoby. Dobre zaplanowanie szafy w sypialni pozwala w przemyślany sposób wyposażyc ją w wyspecjalizowane systemy organizacji (np. na buty lub odkurzacz), dobrane do typu garderoby wieszaki (inne na spodnie, inne na płaszcze), wygodne szuflady, a nawet odpowiednie oświetlenie. A więc taka szafa w sypialni jest nie tylko estetyczna, ale i bardzo wygodna. Podłoga w sypialni jest w kolorze drewna egzotycznego merbau.