Wnętrze sypialni jest zaciszne. Sypialnia znajduje się na antresoli, blisko garderoby, odizolowana od części dziennej. Aranżacja sypialni jest elegancka i przytulna. Białe meble świetnie się prezentują na tle efektownej tapety. Sypialnia ma buduarowy wystrój, ale w nowoczesnym wydaniu, podkreślają go dodatki, m.in. nocna lampa ze szklaną podstawą i abażurem z materiału. Właścicielka twierdzi, że sypialnia to jej królestwo. Cieszy się, że wnętrze odizolowane jest od strefy dziennej. Antresola zapewnia intymność i spokój.

Aranżacja sypialni: kolory w sypialni i białe meble

Aranżacja sypialni zwraca uwagę głównie tapetą w wyraziste wzory. Sypialnia na antresoli utrzymana jest w biało-szarej kolorystyce. Białe meble - szafki nocne i bieliźniarka (z lakierowanej płyty MDF) stoją na tle ściany pokrytej szarą farbą. Niskie białe łóżko (gospodarze marzyli o takim) jest wykonane z białej skóry ekologicznej. Wysoki pikowany zagłówek wyróżnia się na tle ciemnej tapety w roślinne motywy. W połaciowych oknach zamontowano rolety chroniące rano przed ostrym światłem słonecznym. Właściciele długo buntowali się, gdy projektantka wnętrz proponowała kolory w sypialni w gamie szarości. Chcieli kolorów! Dziś doceniają ten pomysł - jasne, pełne harmonii wnętrze sypialni stało się dla nich oazą spokoju.

Meble do sypialni i dodatki: szafki nocne, bieliźniarka – robione na zamówienie; lampa – TK Maxx; lusterko – IKEA; łóżko – Beata Meble; tapeta - Komar; ramki, poduszki, pościel – TK Maxx; wykładzina dywanowa – Komfort.

Dekoracje ścian w sypialni: panele 3D >>>