Sypialnia aranżacja jest nasycona ornamentem, który zdobi tapetę. Dzięki takiem wykończeniu ściany, sypialnia nabrała eleganckiego wystroju. Właściciele chcieli w sypialni stworzyć bardziej romantyczny nastrój niż w pozostałej części mieszkania. Dlatego sypialnia została urządzona prosto, ale efektownie.

Sypialnia aranżacja elegancka i romantyczna

Na umeblowanie składają się tylko obszerne łóżko i szafa wnękowa, a mimo to aranżacja sypialni jest nasycona wzorami i fakturami. Tapeta ożywia wnętrze sypialni roślinnym motywem. Oglądając zdjęcia sypialni warto zwrócić uwagę na aranżację okna. Zamontowane przy oknie szerokie żaluzje (shuttersy) i zasłony z ukrytymi karniszami dodają wystrojowi sypialni elegancji i pozwalają sterować dopływem światła dziennego. Sypialnia i jej aranżacja nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Sypialnia aranżacja: meble i dodatki

Sypialnia aranżacja jest oszczędna jeśli chodzi o liczbę mebli i dodatków. Do tej sypialni wybrano łóżko Kalipso – Stolwit; tapeta w sypialni MT00832 - modnetapety.pl; pościel - IKEA; narzuta na łóżku w sypialni - Secret Life; kinkiet Swing - Lampgustaf; shuttersy - Woodtechni.

Galerie zdjęć: tapety do sypialni