Czarno-białe wnętrza są lubiane i często wybierane przez dekoratorów. Znaleźliśmy stylowe sypialnie utrzymane w modnych kolorach - biało-czarnym, szarym, czy bieli.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>>

Do sypialni utrzymanej w stonowanych kolorach błękitu i bieli dobrana została tapeta, która stała się mocnym akcentem dekoracyjnym. Tapeta, która naśladuje tkaniny Toile de Jouy, błyskawicznie odmieniła wnętrze sypialni, a zarazem nadała jej pałacowy charakter. Taka tapeta w aranżacji sypialni stanowi idealne tło dla czarnej ramy łóżka.

Aranżacja sypialni: ciekawe łóżko

Łóżko jest zawszy centralnym punktem aranżacji sypialni. Musi być zarówno stylowe, jak i wygodne. Łóżko w naszej sypialni czaruje swoją liną, zdecydowanym kolorem i modną metalową ramą. Na białym tle romantycznego nakrycia łóżka świetnie wyróżniają się dodatki: czarno-biały pled oraz poduszki, własnoręcznie uszyte przez właścicielkę. Do ramy łóżka dopasowane są ciekawe i wdzięczne w swoim kształcie stoliki noce, które dodatkowo ozdobiono srebrnymi bliźniaczymi lampami w stylu glamour.  W sypialni wyróżnia się szafka, która została samodzielnie przemalowana z brązu na romantyczną biel.

Sprawdź też: modna sypialnia w stylu angielskim >>>

Aranżacja sypialni: stylowe dodatki

Lśniące dodatki, potrafią czynić cuda. Piękny, szykowny szklany żyrandol daje efekt zmiksowania stylów: romantycznego, ze szczyptą dworskości i nowoczesności. To ciekawe trendy w oświetlaniu wnętrz, które pozwalają komponować majestatyczne bryły, z ciężko i bogato zdobieniami. Taki żyrandol, z wieloma, szklanymi elementami uszlachetnia tradycyjne wnętrza. Dla podkreślenia dizajnerskiego stylu aranżacji sypialni właścicielka umieściła okrągłe, ciekawe lustro, z posrebrzaną ramą. Jest ono  niebanalne nie tylko w kształcie, ale i symbolice. Nawiązuje do tradycyjnych symboli słońca. To centrum, które przyciąga oko i skupia uwagę nie tylko na tapecie.