Przytulna sypialnia z welurowym zagłówkiem: styl angielski z przymrużeniem oka

 Angielska sypialnia

Sypialnia w stylu angielskim utrzymana jest w spokojnych kolorach. GDZIE KUPIĆ: szafka Componibili, Kartell, stolik Shuffle, And Tradition– mesmetric.com; lampy Uto – Foscarini; poduszki – Home & You

Projekt wnętrza FORMATIV

Fot. Mariusz Bykowski

Sypialnia została zaaranżowana w spokojnych kolorach. Welurowy zagłówek dodaje wnętrzu miękkości, a angielski styl w przytulnej sypialni potraktowano z humorem.

Na pierwszy rzut oka w przytulnej sypialni panuje spokój i angielski ład. Ale po bliższym przyjrzeniu uwagę we wnętrzu zwracają niebanalne i humorystyczne dodatki. Zabawne obrazki, czy lampy zawiązane w supeł – nadały lekkości poważnemu, angielskiemu stylowi.

Przytulna sypialnia w stylu angielskim

Aranżacja sypialni w stylu angielskim zaczęła się od zabawnych obrazków: ukoronowanej świnki morskiej oraz pinczerka w roli Szekspira. Właściciele oprawili je stylowo, dając płócienne passe-partout i złote ramki.

Czytaj też: Kuchnia w stylu angielskim >>>

Tapeta w romby (wzór powtarza się na froncie szafy) i welur zagłówka (poducha umocowana do ściany) utrzymane są w klimacie angielskim. Elementy humorystyczne to także silikonowe lampy zawiązane w supeł i stolik z koralikami, których układ można co jakiś czas zmienić.

W przytulnej sypialni dominują beże, brązy i ocieplona zgniła zieleń. Zgodnie z wyznacznikami stylu angielskiego sypialnia jest przytulna i elegancka. Stylowa tapeta i miękki zagłowek idealnie wpisują się w klasykę stylu. Jednak wnętrze nie jest nudne dzięki zabawnym dodatkom i oryginalnym meblom.

Projekt wnętrza FORMATIV.

 Sypialnia w stylu angielskim

Welurowy zagłówek dobrze wpisuje się w klimat angielskiej sypialni. Projekt wnętrza FORMATIV

Fot. Mariusz Bykowski

Aranżacja sypialni: montujemy tapicerowany zagłówek łóżka WIDEO

Marzysz o komfortowej sypialni, z modnym tapicerowanym  zagłówkiem łóżka? Teraz masz drewniane łóżko, które już Ci się znudziło? Zobacz jak samodzielnie i szybko możesz zmienić wygląd swojego starego łóżka i dopasować je do nowej aranżacji sypialni. Malowanie mebli i montowanie gotowego tapicerowanego łóżka wcale nie jest trudne!

Ocena: 5
Zdjęcia: Mariusz Bykowski

POLECANE ARTYKUŁY