Sypialnia w starej kamienicy stanowi odrębną część mieszkania. Dość duże wnętrze mieści łóżko, szafy w zabudowie, a pod oknem udało się także wygospodarować wygodne miejsce do pracy. Sypialnia urządzona jest w barwach brązu i odcieniach beżu. Taki dobór kolorów sprawił, że wnętrze stało się bardzo przytulne.

Przytulny klimat retro w sypialni

Aranżacja sypialni jest spokojna i stonowana. Aby nie wydawała się jednak nudna, w sypialni pojawiły się ciekawe wzory – kwiaty na brązowej tapecie i narzuta w pepitkę nawiązująca do stylistyki retro.

Szafki nocne pokryte dekoracyjnym, geometrycznym fornirem to świadkowie historii - pochodzą z antykwariatu. Nowoczesna lampa i dekoracyjne dodatki nadają sypialni współczesności. Mocny, niebieskie kolor dodatków nieco ożywił spokojne wnętrze i nadał mu bardziej zdecydowanego charakteru.

Drewniany parkiet na podłodze ocieplił aranżację sypialni i wzmacnił wrażenie przytulności. Beże i brązy w sypialni mogą wypaść nieco nudno i monotonnie, ale w przypadku naszego wnętrza udało się uniknąć tego nużącego wrażenia.