Pastelowe aranżacje sypialni: to jest to!

 Pastelowa sypialnia

Fot. materiały prasowe Benjamin Moore

Sypialnia to miejsce, w którym spędzamy 1/3 naszego życia. Wystrój wnętrza powinien sprzyjać odpoczynkowi, odprężeniu i zregenerowaniu sił. Wnętrze sypialni każdego ranka powinno pobudzać do życia i dawać potężną dawkę optymizmu. Nadrzędną rolę w tej kwestii odgrywają kolory. Jakie kolory sprawdzą się w sypialni?

Odpowiednie kolory w sypialni, właściwie dobrane do wnętrza, to połowa aranżacyjnego sukcesu. Wnętrze sypialni powinno napawać optymizmem, ale także przynosić ukojenie po ciężkim dniu. Wybawieniem mogą być naturalne, pastelowe kolory, które idealnie sprawdzą się w aranżacji sypialni. Zobaczcie pomysły na przytulny wystrój sypialni w pastelowych, ciepłych kolorach.

Pastelowe aranżacje sypialni na topie

Jednym z najważniejszych elementów aranżacji sypialni jest odpowiednia kolorystyka. W sypialni nie sprawdzą się jaskrawe i krzykliwe kolory. Na takie, możemy zdecydować się jedynie w przypadku, gdy są one uzupełnieniem spokojnej aranżacji i pełnią rolę przysłowiowej wisienki na torcie. Do sypialni, projektanci najczęściej polecają delikatne błękity, pudrowe róże i beże.

 Pastelowa sypialnia

Fot. materiały prasowe Benjamin Moore

Z kolei, jasne i neutralne barwy wielu z nas kojarzą się z chłodnym klimatem i monotonią we wnętrzu. W rzeczywistości, niekoniecznie tak musi być. Na pozór chłodne i monochromatyczne wnętrze sypialni przynosi uspokojenie, a po ciężkim dniu będzie balsamem na duszę każdego z nas.

 Pastelowa sypialnia

Fot. materiały prasowe Benjamin Moore

 Pastelowa sypialnia

Dopełnieniem pastelowej aranżacji sypialni będą oryginalne dodatki. Lampa, w kolorze przełamującym jasną kolorystykę czy wiklinowy kosz, z pewnością pomogą stworzyć sprzyjającą wyciszeniu atmosferę.

Fot. materiały prasowe Benjamin Moore

Moda na pastelowe sypialnie nie oznacza jednak całkowitej rezygnacji z koloru. Pamiętajmy, że kolorowe dodatki idealnie zaprezentują się na jasnym tle, a barwny akcent w aranżacji wnętrz jest wręcz pożądany.

Ocena: 0
Tekst: Anna Rychlewicz Zdjęcia: materiały prasowe Benjamin Moore

POLECANE ARTYKUŁY