Świetna aranżacja sypialni dla wszystkich, którzy obawiają się czy zastosować w swoim mieszkaniu mocny kolor ścian. Oto niebieska sypialnia: efektowna i wygodna. Wszystkie ściany prezentowanej sypialni pomalowano na niebiesko farbą marki Benjamin Moore. Na niebieskim tle ścian w aranżacji sypialni najlepiej prezentują się białe proste meble – stanowią mocny kontrast, jednocześnie rozjaśniając wnętrze. Objerzyjcie zdjęcia sypialni w galerii - prezentujemy na nich wnętrze z prawdziwego mieszkania.

Niebieska sypialnia aranżacja

Aby aranżacja sypialni z mocnymi kolorem ścian nie była zbyt męcząca trzeba zadbać o wszystkie elementy wyposażenia. Tęczowa, ręcznie tkana narzuta i filcowa poduszka zdobiące łóżko w sypialni nasuwają folkowe skojarzenia. Jeśli chcesz niewielkim kosztem odmienić aranżację swojej sypialni lub salonu, rzuć na łóżko lub fotel kilka ozdobnych poduszek - różniących się kolorem, ale w podobnym stylu, np. florystyczno-romantycznym. Przy łóżku w preznetowanej na zdjęciach sypialni nie zmieściły się stoliki nocne z lampkami. Właścicielka wybrnęła z tego, montując obok łóżka lampy wiszące na bardzo długich sznurach. Ta aranżacja sypialni ma też nastrojowe światło. Wezgłowie łóżka może służyć też jako wąska półeczka. Właściciele wpadli na pomysł, że rozciągną na nim sznur z lampionami. Wybrali kule z tworzywa sztucznego pokryte kolorową włóczką, które rzucają ciepłe delikatne światło w sypialni.

Aranżacja sypialni: meble i dodatki

Niebieska sypialnia: łóżko kontynentalne – Hilding; narzuta – Eurofirany; poduszka – Scandidecor; lampa wisząca – Sotto Luce; fotel – Modo4u.pl; biurko i regał – IKEA; zegar stojący Book Lime Paper – Karlsson.

Żółta sypialnia: zdjęcia >>>

Fioletowa sypialnia: zdjęcia >>>

Brązowa sypialnia: zdjęcia >>>