Czy modna sypialnia ma określone kolory ścian, mebli i dodatków? W jakim stylu są modne sypialnie? Modna kojarzy się nam z nowoczesnością. Dlatego wybraliśmy dla was sypialnie nowoczesne, które zostały urządzone przez naszych czytelników, a więc są to sypialnie z prawdziwych mieszkań. Jeśli masz to szczęście i możesz mieć w domu oddzielną sypialnię, urządź ją wygodnie i ładnie. Może się okazać, że sypialnia stanie się najprzyjemniejszym miejsce w mieszkaniu. Modna sypialnia GALERIA: prezentujemy zdjęcia 17 sypialni, które będą dobrą inspiracją wnętrzarską.

Modna sypialnia: styl

Modna sypialnia jest nowoczesna. Często aranżacje sypialni nawiązują do stylu skandynawskiego, minimalistycznego, eko. Ale modna sypialnia może być też elegancka i glamour. Wszystko zależy od tego, jakie lubimy wnętrza i jak mamy urządzone mieszkanie. W modnej sypialni nie ma zbyt dużej liczby bibelotów, dodatki i tkaniny są dobrze dobrane, panuje ład kolorystyczny, co powoduje że wnętrze sypialni jest spójne.

Modna sypialnia: kolory

Modna sypialnia może być cała biała, minimalistyczna. Wtedy mamy efekt laboratorium: jeśli do takiej sypialni wybierzemy lakierowane, białe fronty mebli lub szklane, białą nowoczesną podłogę. Jeśli chcemy, aby modna sypialnia nie była sterylna, zdecydujmy się na kolory. Przytulną atmosferę sypialni można podkreślić, malując ściany i sufit na jednolity kolor z ciepłej palety barw: złamana biel, beżowy, pastelowy. Ciemna, intensywny kolor wybranej ściany zmienia wystrój wnętrza modnej sypialni. Aranżacja staje się intrygująca, bardziej wyrazista, a wybrany kolor pełni funkcję dekoracyjną. Ciekawym zabiegiem w modnej, nowoczesnej sypialni jest zastosowanie pomysłowego oświetlenie tuż nad podłogą, wokół łóżka - wprowadza intrygujący, nieco tajemniczy nastrój do sypialni.