Męska sypialnia wcale nie musi być chłodna i surowa. Ciekawy projekt

Jak urządzić sypialnię dla mężczyzny? Zobacz projekt nowoczesnej sypialni z garderobą autorstwa pracowni DEKAA i przeczytaj nasze praktyczne wskazówki!

Męska sypialnia
Męska sypialnia
Męska sypialnia
Męska sypialnia
Męska sypialnia

Projektując sypialnię dla mężczyzny musimy przede wszystkim postawić na funkcję. Wyposażenie jej powinno ograniczyć się do najpotrzebniejszych mebli i elementów wyposażenia. Prezentujemy ciekawy projekt na męskie wnętrze autorstwa pracowni DEKAA.

Męska sypialnia: forma podąża za funkcją

Mężczyżni ponad wszystko cenią sobie wygodę. Lubią wnętrza proste, funkcjonalne i architektonicznie czyste. Nie oznacza to jednak, że sypialnia zaprojektowana dla mężczyzny musi być chłodna i surowa. Wybierając okładziny, zdecydujmy się na rozwiązania klasyczne i naturalne. Szarość, biel oraz czerń z pewnością będą dobrą, neutralną bazą. Stonowana kolorystyka może zostać wzbogacona ciekawymi fakturami i materiałami. Drewno w połączeniu z ciemnymi, prostymi kolorami stworzy unikatowy charakter wnętrza, ocieplając jednocześnie całe pomieszczenie.

Męska sypialnia: urządzona z charakterem

Męskie wnętrze, dzięki swej prostocie, może urzekać designem. Do zaaranżowania sypialni potrzebna jest stosunkowo niewielka ilośc mebli, dlatego śmiało możemy sobie pozwolić na wybór 1 designerskiego mebla który doda całej aranżacji charakteru. W projekcie autorstwa pracowni DEKAA postawiono na drewniane ściany oraz podłogi.

 

 

Niebieska sypialnia (źródło: www.dekoria.pl)
camera

Niebieskie dodatki do sypialni: pomysłowe aranżacje

Autor: Dekoria

LISTA ZAKUPÓW

Zobacz też: Mieszkanie w męskim stylu >>>

We wnętrzu dominują ciemne kolory i naturalne materiały. Dzięki takiemu połączeniu, we wnętrzu zamieszkał styl modern. Garderoba została oddzielona od części sypialnianej szklanymi, przesuwnymi drzwiami ze szprosami. Designerski fotel idealnie współgra z ażurową przesłoną, wprowadzając do wnętrza ciekawą formę. Stoliki z korka, z funkcją przechowywania, są ciekawym gadżetem dopełniającym całość. Każdy element aranżacji posiada swoją ścisle określoną funkcję. Projekt jest przemyślany i co za tym idzie, funkcjonalny.

Niebieska ściana w sypialni
camera

Ciemne kolory w sypialni: 10 pomysłów na stylowe wnętrze

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Tekst: Anna Szeweluk Zdjęcia: DEKAA

POLECANE ARTYKUŁY