Kolorowa ARANŻACJA SYPIALNI z kącikiem dla dziecka

Aranżacja sypialni jest pogodna i kolorowa. Ciekawy kontrast granatowej ściany i białych mebli w sypialni dodał wnętrzu powagi. Ale dzięki kolorowym dodatkom w żywych barwach i kącikowi dla dziecka, aranżacja sypialni jest wesoła i ciekawa.

salon aranżacja retro
sypialnia aranżacja zdjęcia
sypialnia aranżacja zdjęcia
sypialnia aranżacja zdjęcia

Sypialnia jest oddzielona od salonu podwójnymi drzwiami przesuwnymi, które od strony salonu skrywają się za białymi półkami. Aranżacja sypialni opiera się na kontraście bieli i ciemnego granatu, który pokrywa ścianę za łóżkiem. Kolorowe dodatki – lampki, kącik dla dziecka i fotel – rozweselają sypialnię. Drewniane panele na podłodze dodatkowo ocieplają aranżację sypialni.

Aranżacja sypialni z miejscem dla dziecka

Białe łóżko w aranżacji sypialni ma wysoki zagłówek, który sprawdza się podczas czytania w pozycji siedzącej. Lampki z różowymi kloszami – projekt pani domu – ładnie odbijają się na tle granatowej ściany. Granatowa ściana za łóżkiem wprowadza głębię, podkreśla biel mebla i nasycone odcienie dodatków. Ponieważ właściciele mieszkania mają małe dziecko, w sypialni, pod oknem, udało się stworzyć przytulny kącik z dziecięcym łóżeczkiem i fotelem. Kotrast bieli i granatu nadał aranżacji sypialni powagi, ale kolorowe dodatki skutecznie rozweseliły wnętrze.

Ocena: 0
projekt: Dorota Janusiewicz stylizacja: Kaja Kowacz Zdjęcia: Marcin Czechowicz Źródło: M jak mieszkanie

POLECANE ARTYKUŁY