Jak urządzić sypialnię w stylu glamour. Sypialnia, która cię oczaruje

 Sypialnia

Kolor ścian w sypialni „żakardowy amarant” - farby Akrylit W Fashion Collection marki Dekoral Fashion.

Fot. Materiały prasowe firmy

Marzy Ci się niepowtarzalna sypialnia w stylu glamour? Nie wiesz, jak urządzić sypialnię zmysłową? Wystraczy, że zmienisz kolor ścian w sypialni i wprowadzisz do niej kilka dodatków w stylu glamour. Metamorfoza sypialni: inspiracje i zdjęcia.

Sypialnia to wnętrze, gdzie można poszaleć z kolorami. A więc metamorfozę sypialni rozpocznijmy od wyboru odpowiednich kolorów. Jak urządzić sypialnię, by była kusząca, przytulna, kobieca? Aby uzyskać w sypialni nastrój zmysłowości, warto wybrać kolory ścian i dodatków z palety odcieniu koloru czerwonego, fioletowego lub różowego. My do aranżacji sypialni wybraliśmy „żakardowy amarant” dostępny wśród kolorów farb Akrylit W Fashion Collection marki Dekoral Fashion. Ten oryginalny kolor - inspirowany amarantowymi kreacjami, królującymi na światowych wybiegach – z łatwością zmieni zwykłą sypialnię w czarujące i nastrojowe wnętrze. Żeby jednak uniknąć przesady i nie urządzić sypialni zbyt ciemno, połączmy odcień amarantowy z odrobiną beżowego, spokojniejszej, ale szalenie modnej barwy. Takie połączenie nie tylko dopełni gustowny charakter sypialni, lecz także zapewni nam przyjemny sen.

Sypialnia glamour
camera

Sypialnia w stylu glamour: wytworne i piękne aranżacje

LISTA ZAKUPÓW

Sypialnia glamour: poznaj zasady jej urządzania

Wnętrza glamour to nie tylko określone barwy - to także idea zaskakującego łączenia prostoty z ozdobnością. Do naszej sypialni wybierzmy więc np. duże, ascetyczne łóżko w jasnym kolorze (ewentualne może być udekorowane np. pikowanym zagłówkiem). Ponadto postawmy obok niego geometryczną lampę oraz proste krzesło lub szafkę nocną. Unikajmy większej ilości mebli w sypialni, gdyż może to zmienić nastrój wnętrza nawet na przytłaczający. Natomiast w przypadku dodatków zdobność - czasem niemal barokowa – jest wręcz zalecana do sypialni w stylu glamour. Dlatego na oknach zawieśmy zwiewne firany w intensywnym kolorze, zbliżonym do ścian. Łóżko przykryjmy plisowaną, satynową narzutą. Pomyślmy o dekoracyjnych poszewkach z atłasowym wykończeniem i fantazyjnymi motywami. Nie zapominajmy też o wyrafinowanych wazonach oraz błyszczących, zapachowych świecach. Brakuje nam jeszcze jednego detalu, który dopełni całości. W jego roli wykorzystajmy delikatny kwiat białej orchidei. Ustawmy ją np. obok łóżka.

Sypialnia w stylu glamour
camera

Sypialnia w stylu glamour: ponadczasowa elegancja

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Materiały prasowe firmy

POLECANE ARTYKUŁY