JAK URZĄDZIĆ SYPIALNIĘ? 3 podpowiedzi na udany pokój do spania

Zastanawiasz się , jak urządzić sypialnię? Skorzystaj z naszych wskazówek, aby stworzyć komfortowe i ładne miejsce do spania. Sprawdź 3 podpowiedzi, jak urządzić sypialnię – w dowolnym stylu!

Sypialnia
biała sypialnia zdjęcia
aranżacje sypialni-pastelowy kolor
aranżacje sypialni-pastelowy kolor
sypialnia

Jak urządzić sypialnię, aby była ładna, a jednocześnie zapewniała wygodne miejsce do spania i wypoczynku po ciężkim dniu? To nie jest trudne. Przeczytaj nasze podpowiedzi na meble, kolory i okna do sypialni, a o stylu zdecyduj jak urządzić sypialnię.

Sprawdź też: sypialnie zdjęcia - GALERIE >>>

Jak urządzić sypialnię: meble do sypialni

Jak urządzić sypialnię? Zaczynamy od łóżka, które jest najważniejszym meblem w sypialni. Wybierzmy łóżko i materac, które zapewnią nam wygodny i komfortowy sen. Zwróćmy także uwagę na jego wysokość – razem z materacem. Ze zbyt niskiego trudno będzie nam wstawać, za wysokie może nam nie odpowiadać. Na ten element warto zwrócić uwagę już na etapie zakupu.

Sypialnia w szarościach
camera

Przytulna sypialnia: inspiracje i zdjęcia na wystrój

LISTA ZAKUPÓW

Jeśli zastanawiamy się, jak urządzić sypialnię, powinniśmy zaplanować jakie jeszcze meble muszą się w niej znaleźć. Czy ma to być pojemna szafa? A może biurko, jeśli gdzie indziej w domu nie ma miejsca na kącik do pracy? Wówczas ustawienie mebli w sypialni powinno wydzielać ja na strefy, abyśmy mogli spokojnie pracować, a jeśli dzielimy sypialnię z kimś jeszcze – druga osoba w tym samym czasie wypoczywać.

Jak urządzić sypialnię: kolory

Jak urządzić sypialnię, aby sprzyjała wypoczynkowi? Zadbajmy przede wszystkim o dobre kolory. W  przytulnej sypialni sprawdzą się kolory ziemi: beżowy, ecru, zieleń oraz odcienie brązu. Dobrze na nasz nastrój wpłyną także pastele: żółcie, zielenie, rozbielone błękity. Taki dobór kolorów będzie sprzyjał wypoczynkowi w sypialni nie tylko podczas snu.

Jak urządzić sypialnię: zadbaj o okna

Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić sypialnię, pomyśl także o oknach. Okna mogą stanowić ciekawy element dekoracyjny, ale w sypialni ich dekoracja musi spełniać inną rolę. Jak urządzić sypialnię, aby można było w niej spokojnie spać? Zaciemnić okna. W tym celu możesz się zdecydować na rolety, zasłony, czy żaluzje. W zależności od tego, jak lubisz, mogą dawać w sypialni półmrok, albo całkowite zaciemnienie. Wybór materiałów jest tak duży, że swobodnie możesz je dobrać do aranżacji sypialni.

Sypialnia skąpana w bieli
camera

Kolory ścian w sypialni KOLORY & SAMOPOCZUCIE

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Zdjęcia: Konrad Kalbarczyk, Radosław Wojnar, Maciej Stępiński, Mariusz Bykowski, Marcin Czechowicz, Łukasz Kozyra

POLECANE ARTYKUŁY