W Bitwie o dom nie jest tak prosto, jak wydawało się na początku programu. Niektórzy uczestnicy Bitwy o dom starają się realizować swoje zamiary nie bacząc na niepochlebne opinie surowego jury. Tym razem Bitwa o dom zajęła się pomysłem na wnętrza sypialni.

Aranżacje sypialni przygotowane przez uczestników programu Bitwa o dom wydają się być oryginalne i ciekawe – ale oceńcie je sami w galerii wnętrz z programu Bitwa o dom.

Bitwa o dom: Karolina Lesiak z mamą Małgorzatą i bratem Szymonem

Sypialnia miłośniczki klubu Legia Warszawa utrzymana jest w spójnej kolorytyce klubowej. Ciekawa grafika na ścianie za zagłówkiem już od wejścia informuje o sportowych preferencjach właścicielki. Sypialnia jest jednak mało kobieca, choć interesująca.

Bita o dom: Anna i Piotr Filipczukowie z dziećmi

Aranżacja sypialni zgłoszonej do programu Bitwa o dom utrzymana jest w spokojnej tonacji, jedynym mocniejszym akcentem jest kotrast koloru żłótego z czarnym na ścianie za zagłówkiem. Równie nietypowa jest grafika nad łóżkiem, która wyraźnie zachęca do wstania.

Bitwa o dom: Anna i Leszek Drozdowie

Stylistyka tej sypialni zgłoszonej do programu Bitwa o dom jest bardzo spokojna. Wnętrze utrzymane w barwach beżu, bieli i wrzosu stało się jednak odrobinę monotonne. Duże lustro na drzwiach szafy podwaja przestrzeń i dodaje sypialni powierzchni. (Państwo Drozdowie odeszli z programu)

Bitwa o dom: Katarzyna Szczepan-Kraus z pięciorgiem dziećmi

Sypialnia w pokoju dziecięcym z programu Bitwa o dom łączy się jednocześnie z miejscami do pracy i nauki. Piętrowe łóżko pomogło wygospodarować więcej miejsca na zabawę. Meble utrzymane w jasnych kolorach i dobrze pasują do dziecięcego pokoju.

Więcej o programie Bitwa o dom przeczytasz w czerwcowym numerze miesięcznika M jak mieszkanie!

>>> Galerie wnętrz Bitwa o dom cz. 1