Biała sypialnia, czyli kobieca oaza spokoju

Biała sypialnia, czyli klasyka koloru, prostota form i minimalizm w dodatkach.  Ota piękna aranżacji sypialni w kobiecym wydaniu. Białe wnętrze sypialni jest czyste i niewinne, a przy tym urzeka wyjątkowym stylem. Za aranżację sypialni utrzymaną w teatralnym minimaliźmie odpowiada Ewa Bathelier.

Aranżacja białej sypialni
Aranżacja białej sypialni
biała sypialnia zdjęcia
białe wnętrza

Kolor biały w aranżacji wnętrz to klasyka. Jednak całkowicie białe wnętrza są bardzo oryginalne. Czysta biel cieszy się coraz większą popularnością i z chęcią jest wykorzystywana przez projektantów wnętrz. Przestrzenie skąpane w śnieżnobiałym odcieniu to spokojne, niezwykle stylowe i nieco romantyczne wnętrza. Właśnie taka jest aranżacja sypialni zaprojektowana przez Ewę Bathelier. Oto biała sypialnia, w której znajdziemy ukojenie po męczącym dniu.

Aranżacja białej sypialni w minimalistycznym wydaniu

Ogromna sypialnia zaskakuje prostotą i minimalizmem. Aranżacja białego wnętrza prezentuje się jednak niezwykle nowocześnie i stylowo. Wszechobecny kolor biały nadaje sypialni wyjątkowego charakteru. Z pozoru nudne zestawienia: białe ściany, białe meble i białe podłogi – w tym wydaniu nabierają ogromnej elegancji. Akcentem nieco odbiegającym od barwy przewodniej jest wprowadzenie odcienia szarości na ścianę za łóżkiem. Charakter białej sypialni dodatkowo podkreślają długie, płócienne zasłony rozpraszające światło.

Miejsce obok łóżka zajmuje stare biurko, któremu podarowano drugie życie. Przemalowanie go na kolor biały podkreśla oryginalne, geometryczne kształty mebla. Dopełnieniem kompozycji jest prosty stołek. Jedną z nielicznych ozdób wnętrza białej sypialni jest zagospodarowanie niewielkiej wnęki, która powstała po zamurowaniu drzwi do salonu. Tam, projektantka wyeksponowała oryginalne prace „Free Dresses”. Dopełnieniem teatralnego kącika jest proste krzesło otulone białą tkaniną.

 Aranżacja białej sypialni

Fot. Marcin Czechowicz

Ocena: 0
Opracowanie: Anna Rychlewicz Źródło: Dobre Wnętrze Zdjęcia: Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY