Biała sypialnia jest ponadczasowa i elegancka. Dlatego w urządzenie takiego wnętrza warto włożyć odrobinę wysiłku. Decydując się na białą sypialnię warto przemyśleć opcję total look – czy całe wnętrze urządzone w bieli. Taka sypialnia będzie wówczas sterylna, wręcz laboratoryjna. Ten styl dobrze sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Aby białą sypialnię nieco ocieplić, proponujemy złagodzić jej charakter dekoracyjną fakturą materiałów – na przykład tapet w białe wzory lub puszystych narzut na łóżko i poduszek.

Biała sypialnia z odrobiną koloru

Biel w sypialni możemy także przełamać odrobiną innego koloru, który nieco ożywi wnętrze i zapobiegnie monotonii. Kolorowe ramki na zdjęcia, lampa, rama łóżka – wszystkie te elementy zbudują kontrastowe dla bieli tło i sprawią, że biała sypialnia nie będzie zbyt nudna.

Biała sypialnia z odrobiną romantyczności

Biała sypialnia doskonale sprawdzi się w wersji stylowej i romantycznej. Koronkowe obszycia poduszek, czy lekka, przezroczysta zasłona, sprawią, że białą sypialnia będzie ujmująca i pełna uroku. W takiej sypialni umieśćmy też kwiaty – najlepiej cięte, w wazonie- które dodatkowo zbudują nastrój delikatności, a na pewno nie zaburzą odbioru romantycznego wnętrza.