Proponujemy aranżacje sypialni dalekie od ostentacyjnej dekoracyjności. Te sypialnie spodobają się osobom ceniącym stonowane kolory i prostotę w urządzaniu wnętrz. Proste i spokojne aranżacje sypialni nie oznaczają, że sypialnie są nijakie. Indywidualny rys aranżacji sypialni łatwo nadasz używając dyskretnych środków wyrazu i trafnie dobranych detali, będących wyznacznikami wybranego stylu w sypialni. O ostatecznym efekcie w aranżacji sypialni zdecydują kolory, ubranie łóżka. Oglądając pomysły na aranżacje sypialni zdjęcia (galeria zdjęć) zwróć uwagę na tkaniny. Materiały w sypialni odgrywają bardzo ważną rolę. Narzuty na łóżko, poduszki, zasłony, abażury lamp, czy tapety na ścianie decydują o wyglądzie sypialni i nastroju, który w niej panuje.

Aranżacje sypialni w kolorach natury

Aranżacje sypialni w spokojnych kolorach połącz z naturalnymi materiałami wykończeniowymi. Zamiłowanie w sypialni do naturalności przejawia się m.in. stosowaniem drewna oraz neutralnych barw. Podpatrzone w przyrodzie kolory i przeniesione do aranżacji sypialni sprawiają, że dobrze się poczujesz w ich otoczeniu.

WIĘCEJ: aranżacje sypialni w kolorze fioletowym ZDJĘCIA >>>

Jeśli lubisz surowe aranżacje sypialni pamiętaj o różnicowaniu faktur we wnętrzu o spokojnych kolorach. Dotyczy to tkanin na łóżko i podłogę. Okna w sypialni najlepiej będą wyglądać spowite białą lub kremową lekką zasłoną, roletą: batystem albo lnem. Nie trzeba wiele, żeby podkreślić ulubiony styl w aranżacji sypialni, popatrz, jak zrobiono to w prezentowanych w galerii zdjęć sypialniach. Wybierając masywne meble do sypialni pamiętaj, że ich surowe kształty dyktują klimat wnętrza. Aby aranżacje sypialni nie były za ciężkie, zastosuj skromne tkaniny i neutralne barwy. Biel, beż i szarości nie są specjalnie efektowne, ale taka „cicha” uroda w sam raz pasuje do tych sypialni. Naturalne i spokojne aranżacje sypialni są pełne wdzięku, który polega na grze niuansów, tutaj meble nie konkurują z dodatkami, kolorami, czy fakturami. Prezentowane sypialnie  są delikatne, a dekoracje dodają im finezji.