Aranżacja sypialni, którą pokazujemy na zdjęciach, obfituje w motywy leśne. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że sypialnia zaprojektowana jest w stylu nowoczesnym i znajduje się w wielkim mieście. Okazuje się, że dodatki dekoracyjne i tapeta w sypialni wykorzystane w tym projekcie, z motywem lasu swobodnie mogą być w stylu nowoczesnym.

Nowoczesna sypialnia: aranżacja z motywem lasu

Właściciele mieszkania zawsze mówią, że są mieszczuchami i bez miasta żyć by nie mogli. Mimo to, w nowoczesnej sypialni, na dwóch ścianach zafundowali sobie tapetę z… lasem. Oczywiście jest to tapeta bardzo nowoczesna, z lasem w stylu glamour. W dodatku na opalizującym tle, zmieniającym się wraz ze zmieniającym się w ciągu dnia światłem. Do motywu lasu w aranżacji sypialni nawiązuje też stojak z fotografiami w kształcie drzewa. I pościel na łóżku. Od motywu lasu w aranżacji nowoczesnej sypialni właściciele też nie uciekli wieszając dodatki dekoracyjne. Na ścianie w sypialni obok łóżka pojawiły się dwa portrety niezwykle sympatycznych jeleni. Poroża zresztą ostatnio stały się bardzo modne wśród dodatków dekoracyjnych. W formie plakatów, naklejek ściennych i dekoracji 3D. Jednak rzeczą, którą właściciele doceniają w aranżacji sypialni najbardziej jest wykładzina dywanowa. Początkowo byli jej przeciwni, jednak projektantki wnętrz z pracowni Dankowska //Jankowska skutecznie ich do tego przekonały. Wykładzina dywanowa znalazła się na całej powierzchni sypialni, w której jest teraz ciepło i przytulnie. Nowoczesna sypialnia jest oszczędna w kolorach i umeblowaniu, są tu tylko niezbędne meble. Okna z żaluzjami podkreślają nowoczesny wystrój wnętrza.

Wideo: kładzenie tapety na ścianie

Jesli planujesz ułożenie tapety w swoim mieszkaniu, obejrzyj nasz film instruktażowy. Pokazujemy jak przykleić prawidłowo tapetę na ścianie.