Aranżacja sypialni z łazienką jest przykładem, jak ważne są pomysły, by osiągnąć niepowtarzalny efekt. Wnętrza łazienki i sypialni połączono i oba są spektakularne. Łazienka zamknięta w szklanym kubiku, z czarną wanną i kabiną prysznicową wyłożoną otoczakami mieści się w rogu sypialni. Do łazienki wchodzi się z dwóch stron, z holu i wprost z sypialni. W razie potrzeby strefę kąpielową za szkłem można zasłonić długą białą kotarą.
Właściciele podkreślają, że ich sypialnia z łazienką zdominowana jest przez księżyc – oczywiście to dekoracja. Wyobraża go podświetlona półkula schowana we wnęce nad wezgłowiem łóżka w sypialni. Oglądając zdjęcia tej aranżacji sypialni widzimy jak miesza się tu styl industrialny z eleganckim wykończeniem. Tło dla „księżyca” stanowi betonowa struktura na ścianie. Tapicerowane łóżko powstało według projektu architektki Joanny Kiryłowicz z pracowni Sikorska & Kiryłowicz Architekci, która zresztą zaprojektowała całe mieszkanie. Dziergany puf pochodzi z Pufadesign.pl. Od łóżka do wanny jest tylko krok, do prysznica dwa kolejne.

Sztuka w kąpieli, czyli niezwykła aranżacja sypialni z łazienką

Aranżacja sypialni z łazienką pozytywnie zaskakuje. W tej sypialni prawdziwą gwiazdą jest czarna wanna (w ofercie firmy Royal Home). Została wykonana  według indywidualnego projektu, tym razem nie Joanny, lecz jej wspólniczki, architektki Marty Sikorskiej. Konglomerat, z którego zrobiono wannę, to kruszywo kamienne pochodzenia wulkanicznego, spojone specjalną żywicą. Stojący obok stołek-pień „Flint Stone Wood” przybył tu ze sklepu 9design.pl. Wprowadza do łazienki ciepło i wzmacnia jej wysmakowany charakter. Na podłodze położono żywicę epoksydową. Daje idealnie równą powierzchnię, jest ciepła i miła w dotyku. Kolory w aranżacji łazienki z sypialnią są bardzo przemyślane. Zastosowano wszystkie odcienie szarości: rozbieloną, gołębią i w barwie betonu.

Aranżacja sypialni z łazienką: w pięknym świetle

Nad wanną w aranżacji sypialni z łazienką powieszono wiązkę żarówek. Tę lampę zrobiono z gotowych elementów marki Kolorowe Kable. Pojedynczą lampę-żarówkę zainstalowano także w sypialni przy wejściu do łazienki. Białą szafkę, która doskonale kontrastuje z kolorem betonowej ściany i czernią wanny, zrobił na zamówienie stolarz. Zamontowano na niej umywalkę Roca z baterią Kohlman. Powyżej wisi okrągłe lustro – ma też księżycową poświatę, poniewąż jest podświetlone od spodu. Dzięki temu lustro stało się kompozycyjnym satelitą „księżyca” w sypialni. Świetlisty krąg odbija się też w czarnej płaszczyźnie kabiny prysznicowej (z deszczownią Tress). Dodatkowym źródłem światła w aranżacji sypialni z łazienką jest kinkiet firmy Fabbian.