Aranżacja sypialni w stylu glamour jest stylowa i kobieca. Jednak znajdziemy w niej także proste białe meble, przywołujące na myśl sielską atmosferę.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIE >>>

O klimacie sypialni glamour decydują dodatki: połyskująca tapeta we wzory, szafki, toaletka. Aranżacja sypialni glamour stawia na jasne, spokojne kolory i delikatne zdobienia.

Aranżacja sypialni: azyl w stylu glamour

W dzień promienie słoneczne igrają w kryształkach żyrandola i podkreślają połyskujące tłoczone wzory tapety. Wieczorem sypialnia glamour zamienia się w azyl, można odgrodzić się w niej od codziennego hałasu i gwaru, oraz zostawić za sobą nierozwiązane problemy. Wystrój sypialni cały w beżach i bieli, sprzyja wyciszeniu przed snem. Ściana za zagłówkiem łóżka jest wyłożona ozdobną tapetą, przy przecwiległej ścianie stoi pianino, które gospodarze sprowadzili z Japonii.

Miniaturowa toaletka to wyraz tęsknoty gospodyni za sielskimi klimatami. Marzy jej się mieszkanie urządzone na biało, byłby to miszmasz rzeczy prostych ze zdobnymi. Swoje pomysły zaczęła realizować przy urządzaniu sypialni. Reszta musi poczekać na zbudowanie domu na wsi.

Galerie zdjęć: sypialnie inspiracje

Obejrzyj zdjęcia stylowych sypialni. Galeria wnętrz: sypialnie inspiracje, porady projektantów, zdjęcia z polskich mieszkań.