Elegancka aranżacja sypialni, w której panuje bardzo przytulny wystrój. Dobra inspiracja dla miłośników brązowego koloru ścian. Ściany w sypialni są w odcieniu cappuccino, do tego miękkie, szyte na zamówienie zasłony, wykładzina jak puch... Sypialnia gospodarzy jest jak kokon – reszta świata może nie istnieć!

Aranżacja przytulnej sypialni

Aranżacja sypialni jest dopracowana w każdym szczególe. Wszystkie elementy wyposażenia zostały przemyślane, dzięki temu wystrój wnętrza jest spójny i przytulny. Brązowy kolor ściany za łóżkiem tworzy dekorację wnętrza. Na jego tle ładnie prezentują się białe meble i lampy. Kolory w sypialni są ciepłe, jasne, naturalne. Zagłówek łóżka to tapicerowane panele mocowane do ściany.

Sprawdź też: beżowa aranżacja sypialni GALERIA >>>

Wykładzina dywanowa w sypialni została ułożona na miękkim podłożu i zamocowana do ścian (nie wysuwa się spod listew). Choć jest jasna, nie brudzi się – to zasługa specjalnej mieszanki wełny z tworzywem. Ciekawe rozwiązanie w aranżacji sypialni dotyczy sufitów. Są tu dwie warstwy karton-gipsu. Pierwsza zamocowana na całej powierzchni, druga w odstępie 1,5 cm. Tak powstała przestrzeń w sypialni na instalacje, głośniki stropowe, oświetlenie. No i na takim suficie nigdy nie będzie pęknięć. Do ciepłego koloru ścian dobrano jasne tekstylia.

Aranżacja sypialni: meble i dodatki

W prezentowanej na zdjęciach sypialni z brązowym kolorem ścian, znajdują się: łóżko - JMB Design; lampa Skygarden - Flos; narzuta i jasne poduszki - AD Loving Home; wykładzina Charmant marki Bewe – firma Serwus; zasłony w sypialni – veranda-ewafus.pl