Kolory szary we wnętrzach jest trendy! Kolor ten, często niedoceniany, może być podstawą aranżacji sypialni. Co więcej możemy go łączyć z innymi kolorami, tworząc ciekawe i niepowtarzalne projekty wnętrz. Wszystko to składa się na ogromną popularność szarości, która wcale nie musi być zimna, monotonna czy nudna. Prezentujemy oryginalną aranżację sypialni w odcieniach szarości, która znajduje się w nowoczesnym mieszkaniu. Wnętrze sypialni zaprojektował architekt Adam Pijanka. Zainspirujcie się wystrojem szarej sypialni z dekoracyjnymi materiałami w roli głównej!

Aranżacja sypialni: tapeta w roli głównej!

Tapeta na ścianach w sypialni to doskonały pomysł na stworzenie przytulnego wnętrza i przełamanie monotonii związanej z dominującą w pomieszczeniu szarością. Urządzanie sypialni zaczęło się właśnie od tapety. To na nią właścicielka wnętrza zwróciła uwagę i to ona stała podstawą aranżacji sypialni.

Aranżacja sypialni: pikowany zagłówek do łóżka

Kolejnym elementem przykuwającym największą uwagę jest wygodne łóżko. Zostało wykonane z szarego weluru z nóżkami z egzotycznego drewna. Na szczególną uwagę zasługuje welurowy zagłówek, który ciągnie się wzdłuż całej ściany w sypialni. Przy łóżku zamiast nocnych szafek na zamówienie został wykonany specjalny podest, na którym oparto wezgłowie. Elementy drewniane w sypialni to merbau, który pojawia się również w łazience, sąsiadującej z sypialną. Oczywiście w aranżacji sypialni nie mogło zabraknąć dekoracyjnych dodatków. Na łóżku pojawiła się szara narzuta i dekoracyjne poduszki, a na półkach - wazony i ramki w kolorze czarnym.