Aranżacja sypialni. Sypialnia w stylu new romantic

 Aranżacja sypialni

Fot. materiały prasowe Dekoral Fashion

Marzy ci się, aranżacja sypialni nietuzinkowa i pełna zmysłowości. Sypialnia kobieca i elegancka? Taka będzie sypialnia w stylu new romantic. Aranżacja sypialni jest utrzymana w ciepłych, zmysłowych kolorach. Stylu nadają je kute meble i dekoracyjne ściany.

Sypialnia pełna zmysłowości, a zarazem nie pozbawiona odrobiny luksusu. Aranżację sypialni w stylu new romantic prezentuje marka Dekoral Fashion. Jeślisz szukasz inspiracji jak urządzić sypialnię pomysłowo i kobieco, ten styl powinien ci się spodobać.  Wystrój wnętrz w stylu new romantic łączy nastrojowość z luksusem, lecz daleko mu do przesady, o jaką często ociera się styl glamour.

Aranżacja sypialni new romantic: wybieramy kolory

Prezentowana aranżacja sypialni wykorzystuje przygaszoną paletę kolorów: subtelnych róży i szarości - znajdziemy je np. w linii farb Dekoral Fashion Akrylit W Fashion Collection. Dobrym wyborem na ściany sypialni będzie m.in. wyrafinowany „koronkowy róż”. Ten kolor ścian - przełamany odrobiną gustownej szarości – sprawi, że wnętrze sypialni stanie się lekkie i zmysłowe, a jednocześnie nabierze niepowtarzalnego charakteru. Aby jednak aranżacja sypialni nie była zbyt montonna „koronkowy róż” możemy połączyć z mocniejszym „satynowym wrzosem”. Szczególnie oryginalny efekt uzyskamy, jeśli wprowadzimy drugi kolor za pomocą dekoracyjnego szablonu, inspirowanego kształtem drobnej koronki.

Sypialnia aranżacja

Sypialnia aranżacja

Aranżacja sypialni new romantic: dodatki i meble do sypialni

Dobierając meble do sypialni i dodatki, starajmy się zachować lekkość wnętrza poprzez unikanie nadmiaru przedmiotów. Sprawdzi się np. duże, metalowe łóżko z dekoracyjnym zagłówkiem (nawiązującym do kowalstwa artystycznego), które będzie stanowić główny element sypialni. Jako uzupełnienie wprowadźmy też jasną, klasyczną komodę oraz barokowy fotel, obity miękkim pluszem. Z kolei na ciemnej podłodze połóżmy biały, gruby dywan. Łóżko może zdobić narzuta w kolorze zbliżonym do ścian oraz kilka satynowch poduszek z kwiatowymi motywami. Aranżację sypialni uzupełnią dodatki. Nie przesadzajmy jednak z ich liczbą - wystarczy, że na komodzie położymy nieco dekoracyjnych bibelotów: stare zdjęcie, lampkę lub wazon.

Ocena: 0
Zdjęcia: materiały prasowe Dekoral Fashion

POLECANE ARTYKUŁY