Miłośniczka wschodnich sztuk walki postanowiła nadać swojej sypialni orientalny charakter. Aranżacja sypialni miała nawiązywać do wnętrz japońskich. Zakochała się w dekoracyjnych panelach ściannych z wyciętym w drewnie wzorem wiśniowej gałęzi, które wypatrzyła w sklepie AlmiDécor.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIA >>>

Dzięki nim sypialnia nabiera wschodniego klimatu. Projektanci wnętrza sypialni dorzucili do tego pomysłu własny: pod dekoracyjnym elementem na ścianie ukryli listwy świetlne, więc po zmroku tryptyk zamienia się w oryginalne oświetlnie sypialni. Ściany w sypialni pomalowane są na kolor jasnofioletowy, przecierany. Są ładną dekoracją i dobrym tłem dla mebli. Wystrój sypialni umiejętnie łączy elementy stylowe z nowoczesnymi.

Aranżacja sypialni: orientalny wystrój wnętrza

Aranżacja sypialni mimo że utrzymana w stonowanych kolorach nie jest przytłaczająca. Kolory w sypialni to fioletowy, szary, czerń i biel. Sypialnia wydaje się jasna i przestronna dzięki dużej tafli lustra, którą wykończone są ściany szafy wnękowej. Takie rozwiązanie polecamy szczególnie do małej sypialni. Właścicieli budzi słońce wpadające do sypialni przez wysokie okno. Meble w sypialni to miks starego z nowym. Idealnym połączeniem dwóch odrębnych stylów są miękkie, aksamitne poduszki, które idealnie pasują do nowoczesnej, jak i klasycznej sypialni. Stara skrzynia dobrze wpisała się w przytulny miks stylistyczny panujący w aranżacji sypialni. Wyposażenie sypialni: drewniane panele ścienne - AlmiDécor; łóżko - IKEA; szafa wnękowa - projekt i wykonanie WT Studio; dodatki - Flo, IKEA, Home & You, AlmiDécor, L’Occitane.

Galerie zdjęć: wnętrza w stylu orientalnym inspiracje

Zobacz też ciekawe zdjęcia wnętrz w stylu orientalnym: inspiracje, aranżacje, projekty architektów.