Aranżacja sypialni jest przytulna, elegancka i bardzo kobieca. Ta sypialnia uwodzi urokiem żartobliwych, pałacowych dodatków. Lampy i krzesło stojące w sypialni formą przypominają antyki, ale wykonane są z przezroczystego plastiku. Duże łóżko z IKEA dzięki nowemu obiciu (z szeroką falbaną u dołu) stało się bardzo dekoracyjne i jest głównym meblem w sypialni. Aranżacja sypialni została starannie przemyślana. Jedna ściana pomalowana ciemną farbą i ozdobiona tapetą - tworzy rozbudowany dekoracyjny zagłówek. Wystrój sypialni nawiązuje do stylu pałacowego. Aby nie zagracić wnętrza, stoliki nocne wykonano ze szkła.

Meble do sypialni i dodatki: łóżko IKEA; tapeta - Sanderson; narzuta - Home & You; zasłony - IKEA; stoliki nocne - zamówione u szklarza; lampy Bourgie - Kartell; krzesło Louis Ghost - Kartell; żyrandol - Juma-Bial.

Aranżacja sypialni: sztuczka ze słupem

By powiększyć wętrze sypialni, właścicielka przesunęła jedną ze ścian w stronę salonu. Niestety, nie całą - słupa konstrukcyjnego ruszyć się nie dało. W sypialni powstała mała wnęka, która okazała się bardzo użyteczna. Po lewej stronie stanęła pojemna szafa, po prawej zainstalowano niewielki pulpit i kilka półek. - To nie jest miejsce do pełnowymiarowej pracy - mówi właścicielka. - Ale można tu wygodnie przysiąść, zapłacić rachunki, odpowiedzieć na maile. A słup konstrukcyjny? Od góry do dołu został zakryty lustrem i znakomicie powiększa optycznie wnętrze sypialni. Dolną część wnęki utrzymano w ciemnej tonacji, a górną pomalowano na biało.