Męskie wnętrze urządzone w stylu skandynawskim stanowi „potrójną kawalerkę”. Aranżacja męskiej sypialni zapewnia intymność i ciszę. Szorstki styl męskiej sypialni łagodzą zdjęcia rodziny i kolorowe dodatki. W sypialniach zastosowano wysokiej jakości materiały. W aranżacji sypialni króluje szarość zestawiona z bielą, a całość ociepla przyjemny kolor dębowej podłogi.

Aranżacja sypialni dla mężczyzny: prostota

Męska sypialnia położona jest w najodleglejszym punkcie apartamentu, a izolacja pozwala właścicielowi w spokoju oddawać się największej pasji – lekturze. Kolejnym życzeniem lokatora była aranżacja sypialni z maksymalną prostotą. W sypialni nie ma żadnych mebli i ozdób, oprócz łóżka i pojemnych szaf w zabudowie (marki Rimadesio).

Męskie wnętrza: minimalizm

Aranżacja kolejnej męskiej sypialni w przeciwległej części apartamentu również jest prosta i funkcjonalna. Architekt, za zagłówkiem łóżka (marki Minotti), zbudował podświetloną i pomalowaną na czarno wnękę, która daje wrażenie głębi. Regulację światła, gniazda elektryczne i internetowe umieszczono dla wygody po obu stronach łóżka. Kolorowymi akcentami są czerwona szafka marki Montana i obrotowy fotel. Właściciel sypialni lubi sport, dlatego zamontował w niej worek treningowy. Mebel telewizyjny z MDF-u to projekt architekta. Kryje sprzęt, kable i kolekcję płyt.

Aranżacja sypialni dla mężczyzny musi uwzględniać jego potrzeby. Dobrze jednak, gdy nawiązując do stylizacji całego mieszkania, pozwala nadaje jej oryginalnego i niebanalnego chrakteru.