Aranżacja sypialni w kolorze białym jest spokojna i klasyczna. Biała sypialnia? Czemu, nie! Nic nie zakłóca w takim wnętrzu relaksu. Dlatego jeśli lubisz kolor biały, możesz go śmiało zastosować w wystroju sypialni. Urządzając sypialnię, możesz w sposób szczególny, bardziej osobisty niż w innym pomieszczeniu wyrazić swoje upodobania. Podoba ci się biała sypialnia? Kup białe meble, białe łóżko i białe dodatki. Taka aranżacja sypialni będzie bardzo spokojna, romantyczna lub nowoczesna - w zależności od tego jaki wybierzesz styl dekoracji i wyposażenia sypialni. Aranżacja sypialni będzie udana, jeśli wystrój będzie spójny. Urządzając sypialnię zacznij od nastroju, jaki chcesz uzyskać, zaraz potem wybierz łóżko. Sypialnie inspiracje: urządzamy wnętrza w bieli.

Aranżacja sypialni: biała sypialnia meble

Aranżacja sypialni skupiona jest przede wszytskim wokół łóżka. Jest to najważniejszy element wyposażenia i również najbardziej widoczny. Jeśli chcesz mieć białą sypialnię, wybierz również białe łóżko.

Więcej: zdjęcia sypialni GALERIA >>>

Z materacem, który zapewni komfortowy sen, i na przykład zagłówkiem nadającym charakter aranżacji sypialni.

Więcej: jaki wybrać materac - porady, testy, opinie >>>

W parze z wezgłowiem idzie nakrycie łóżka składające się z kilku elementów i warstw. Kapy, narzuty, poduchy i poduszeczki stwarzają wrażenie dobrze wymoszczonego gniazdka. Najmilszy w aranżacji sypialni wydaje się zagłówek tapicerowany, mięciutki i przytulny, ale drewniany czy metalowy będą nieodzowne w sypialni w stylu wiejskim czy retro.

Więcej: fioletowa sypialnia zdjęcia i aranżacje >>>

Więcej: brązowa sypialnia zdjęcia i aranżacje >>>

Więcej: niebieska sypialnia zdjęcia i aranżacje >>>

Aranżacja sypialni nabierze stylu, jeśli stworzymy ciekawy klimat wnętrza. Dzięki łączeniu różnych rzeczy możesz uzyskać wrażenie, że twoja aranżacja sypialni jest jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna. Nie wierz tym, którzy mówią, że sypialnia to tylko miejsce do spania. To twój azyl, w którym możesz ukryć się przed domowym gwarem, poczytać w spokoju książkę czy kurować migrenę. Biała sypialnia daje ci poczucie cudownego luksusu i idealnej harmonii. Przy urządzaniu białej sypialni zwróć uwagę na ładne faktury tkanin, niech twoja sypialnia uspokoi i wyciszy cię przed zaśnięciem.

Biała sypialnia: pomysł na wystrój

Biała sypialnia może być nowoczesna lub stylowa. To zależy tylko od ciebie, wybierz styl, który lubisz. Nowoczesna aranżacja sypialni będzie chłodna, wręcz sterylna. Tu każdy element dekoracyjny będzie dobrze widoczny, dlatego dokładnie je zaplanuj. Warto też zadbać o ładne oświetlenie sypialni, które podkreśli aranżację. Biała sypialnia nie musi być nudna, unikniesz monotonii we wnętrzu jeśli dobierzesz dekoracje tj. ramki na zdjęcia, wazony, obrazy, oprawę okna. Wszystkie elementy muszą pasować. Biała sypialnia może być urządzona w stylu skandynawskim. Wnętrza skandynawskie kochają kolor biały. Mamy w nich białe ściany, podłogi, meble. Wystrój jest surowy, ale pełen uroku. Warto obejrzeć zdjęcia skandynawskich wnętrz i sypialni, by podpatrzeć jak zastosować biel we własnej aranżacji sypialni. Kolor biały można znakomicie ożywić elementami z drewna, czy kroplą innej barwy. Wszystko zależy pod tego jaką chcemy mieć sypialnię. Nawet tak prosty zabieg jak ładny, kolorowy bukiet kwiatów wstawiony do wazonu potrafi zmienić nastrój białej sypialni.

Galeria zdjęć: biała sypialnia inspiracje

Obejrzyj zdjęcia białych sypialni: inspiracje.