Modne motywy roślinne na fototapetach czyli wiosna w domu nawet zimą…

Motywy roślinne w aranżacji wnętrz zawsze cieszą się powodzeniem. Decydując się teraz na fototapetę z modnym motywem roślinnym w łatwy sposób wpuścisz wiosnę do mieszkania. Motywy roślinne pojawiają się nie tylko na fototapetach, ale też na tapetach, poszewkach i zasłonach.

Fototapeta z rysunkowym motywem roślinnym
Fototapeta w sypialni w motywem roślinnym
Fototapeta z motywem roślinnym w kuchni
Fototapeta z motywem roslinnym makro w łazience
Fototapeta z motywem zajączka wielkanocnego

Na pogodę, znaczy klimat, raczej wpływu nie mamy. Ale na aranżację wnętrz naszych mieszkań tak! Jeśli więc brakuje Wam słońca i zieleni mamy pomysł na prostą i szybką odmianę aranżacji pokoju dziennego albo sypialni. Zobaczcie modne, wiosenne motywy roślinne na fototapetach. Fototapety to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną trochę odmienić wnętrze mieszkania na wiosnę, ale bez uciążliwego remontu i dużych nakładów finansowych. Dysponując gładką powierzchnią: ścianą albo drzwiami, każdy, nawet nie wprawiony dekorator sobie poradzi.

Motywy roślinne na fototapetach

Motywy roślinne na modnych fototapetach mogą być w postaci drobnych, regularnych kwiatków, tak zwanej łączki. Mogą to też być duże przeskalowane kwiaty. Modne motywy roślinne to także liście lub kwiaty w skali makro, czyli tak powiększone, że widać tylko ich fragment. Oprócz realistycznych fotografii motywy roślinne na fototapetach mogą być w formie rysunkowej. Jednokolorowe lub dwukolorowe.

Modny motyw roślinny z własnej fotografii

Modny motyw roślinny na fototapecie możemy także uzyskać z własnej fotografii. Jeśli mamy ulubioną roślinę albo kwiat zróbmy jej zdjęcie w wysokiej rozdzielczości. W drukarni odpowiednio nam wykadrują ulubiony motyw roślinny i jedyna w swoim rodzaju, tylko nasza, fototapeta gotowa!

Motywy roślinne do pokoju dziennego i do sypialni

Właściwie nie ma podziału, które motywy roślinne bardziej pasują do pokoju dziennego, a które do sypialni. Motywy roślinne na fototapetach pojawiają się przecież także w kuchni i łazience. Chyba jednak warto zwrócić uwagę by w sypialni motyw roślinny był jak najbardziej łagodny, o miękkich liniach i w stonowanych kolorach. Powinien wpływać na nas wyciszająco, nie pobudzająco. W łazience dobrze sprawdzą się przeskalowane liście albo trawa z kroplami rosy, a w kuchni owoce i warzywa w skali makro.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Monika Czerwińska-Konarska Zdjęcia: Konrad Kalbarczyk, materiały prasowe Big-Trix.pl, Marcin Czechowicz, Michał Przeździk

POLECANE ARTYKUŁY