Dekoracje ścian: napisy na ścianę w dowolnym stylu [WIDEO + GALERIA ZDJĘĆ]

Napisy na ścianę to jeden z najpopularniejszych sposobów na dekorację ściany we wnętrzu. Dzięki nim w łatwy i szybki sposób odświeżymy wygląd swojego mieszkania i wprowadzimy do jego wystroju oryginalny akcent. Różnorodne czcionki, napisy wykonane ze sklejki, styropianu czy popularne ledony to świetny sposób na dekorację ściany we wnętrzu!

Napisy we wnętrzu
Napisy we wnętrzu
Napisy we wnętrzu
Napisy we wnętrzu
Ponadczasowe meble do salonu

Sposobów na dekorację ścian jest naprawdę wiele. Możliwości mamy praktycznie nieograniczone. Jedną z nich jest odświeżenie wyglądu swojego mieszkania i ozdobienie ściany wnętrza dowolnym tekstem. Humorystyczne napisy okażą się niezaprzeczalną ozdobą każdego wnętrza, a szeroki wachlarz napisów w różnych stylach pozwoli na dopasowanie dekoracji ściany do aranżacji wnętrza.

 

Dekoracje ścian we wnętrzu: napisy na ścianę

Dekoracja ściany dopełnia aranżację wnętrza, a niejednokrotnie nadaje jej także określony ton. Napisy na ścianę to oryginalne i ponadczasowe rozwiązanie na ozdobę wnętrza i nadanie mu indywidualnego charakteru. Pole do popisu mamy naprawdę szerokie. Hitem wśród dekoracji ścian okazały się napisy w różnych stylach, dzięki czemu z łatwością można wpasować je w stylistykę dowolnego wnętrza. Różnorodne kroje czcionki czy metody wykonania dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Napis wykonany ze sklejki, styropianu czy cieszące się ogromną popularnością ledony - wybór należy do nas. Jeśli chcemy by dekoracja ściany wypełniała także wnętrze ciepłym i delikatnym światłem, ledon spisze się w tej roli idealnie. Napisy styrodurowe idealnie nadają się do dekoracji ścian we wnętrzach mieszkalnych, ponieważ są niezwykle lekkie i łatwe do zamontowania. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że możemy pomalować je na dowolny kolor. Natomiast, napisy ze sklejki wprowadzą do wnętrza przyjemny klimat, ocieplając przestrzeń akcentem drewna.

Oryginalne napisy na ścianę w dowolnym stylu!

Dzień Dobry TVN/x-news

Ocena: 0
Tekst: Anna Rychlewicz Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news Zdjęcia: Małgorzata Góra, Mariusz Bykowski, Materiały prasowe Home&you

POLECANE ARTYKUŁY