WZORY 6/12 czyli Warszawskie Targi Designu!

 WZORY 2014

Fot. materiały prasowe

WZORY 6/12 to kolejna duża edycja Warszawskich Targów Designu. W wyjątkowej architektonicznie przestrzeni Domu Towarowego Braci Jabłkowskich już 6 grudnia zostanie zaprezentowane szerokie spektrum młodego, polskiego wzornictwa. Wystawcy z całej Polski pokażą swoje dzieła - meble, ceramikę, oświetlenie, tkaniny dekoracyjne -  wszystko co niezbędne, aby pięknie i wygodnie mieszkać.

"Odkrywanie porządku w lodowych kwiatach, które mróz tworzy na szybie, w heksagonalnym plastrze miodu, czy architekturze róży dostarcza nam przyjemności, która dowodzi, jak absorbujące dla ludzkiego umysłu jest to co nazywamy wzorem." - Victor Papanek, Dizajn dla realnego świata.

WZORY 6/12 to kolejna duża edycja Warszawskich Targów Designu. W wyjątkowej architektonicznie przestrzeni Domu Towarowego Braci Jabłkowskich zostanie zaprezentowane szerokie spektrum młodego, polskiego wzornictwa. Wystawcy z całej Polski pokażą swoje dzieła - meble, ceramikę, oświetlenie, tkaniny dekoracyjne -  wszystko co niezbędne, aby pięknie i wygodnie mieszkać. Dzięki publikacji LOOKBOOK WZORY 6/12 już teraz można zapoznać się z najciekawszymi projektantami nadchodzącej edycji.

Pobierz LOOKBOOK WZORY 6/12 !!!

Warszawskie Targi Designu: wzór dla najmłodszych

Organizatorzy pamiętają także o najmłodszych miłośnikach pięknych przedmiotów. Specjalnie dla nich przygotują strefę dziecięcą, w której mnóstwo warsztatowej zabawy zapewni Akcja Prze-twórz i Dekoeko oraz Fundacja MEDERI zajmująca się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie. Mikołajkowe prezenty ufunduje firma Pipistrello

Warszawskie Targi Designu: wzory dla dorosłych

Dla nieco większych gości również nie zabraknie atrakcji. Miastopomoc – organizacja zajmująca się projektowaniem usług - odsłoni kulisy swojego warsztatu. Goście Wzorów będą mogli zastosować zdobytą wiedzę w praktyce: wyrazić swoją opinię o targach, a także przyczynić się do tego że Wzory będą realizować jeszcze szerzej potrzeby i oczekiwania odwiedzających.

Warszawskie Targi Designu: świąteczne zakupy!

Mikołajkowa edycja targów będzie świetną okazją do kupienia niepowtarzalnych prezentów. Bardzo często projektanci proponują pojedyncze egzemplarze, stworzone w  limitowanych seriach. Warto wspierać młody polski design, drobnych rzemieślników i lokalny rynek, wybierając - zamiast zakupów w sieciowych sklepach - produkty ręcznie wytworzone, unikalne i świetnie zaprojektowane. Często pozytywnie zaskakują one nie tylko poziomem wykonania i jakością, ale również ceną.  Zachęcamy, by przekonać się o tym osobiście!

Warszawskie Targi Designu: co, gdzie, kiedy?

Co: WZORY 6/12

Gdzie: Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25 Warszawa

Kiedy: 6 grudnia 2014 r., godziny 10:00-21:00

WSTĘP WOLNY!

Więcej informacji dostępnych TUTAJ!

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Źródło: WZORY 6/12 www.wzorytargi.pl Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY