Warsaw Home to impreza organizowana w Ptak Warsaw Expo – nowym centrum targowo-kongresowym, tylko 15 minut od centrum Warszawy. Wydarzenie skierowane jest do miłośników wyposażenia do domu, trendów wzorniczych. Dla każdego kto kocha piękne rzeczy do domu!

Co, gdzie, kiedy?

Wydarzenie dedykowane jest wszystkim przedstawicielom z dziedziny wyposażenia wnętrz. 21 października to dzień branżowy B2B skierowany do przedstawicieli fabryk, sklepów i salonów meblowych. Zaś kolejne dwa dni mają formułę mieszaną więc zapraszamy klientów biznesowych (B2B) jak i klientów docelowych (B2C). Hala targowa podczas Warsaw Home będzie podzielone na strefy tematyczne. W poszczególnych przestrzeniach: Furniture, Deco, Premium, Kitchen, Interior Finish, Poland Design Festival, archiDAY, zwiedzający będą mogli znaleźć meble, rozwiązania i produkty o różnych funkcjach i przeznaczeniu. Tak czytelny podział pozwoli uczestnikom szybko znaleźć poszukiwane elementy i skupić się na tym, co ich interesuje. Poza tym targom towarzyszyć będą prelekcje, konferencje oraz uroczysta gala wręczenia nagród.

Polski design

W ramach targów Warsaw Home odbędzie się także Poland Design Festival, polscy designerzy, projektanci wnętrz, biura projektowe, przedstawią swoje usługi oraz produkty. Wzornictowo przemysłowe, dekoracje, architektura oraz grafika to motywy przewodnie imprezy. Jedną z głównych atrakcji będą wystawy polskich projektantów - Oskara Zięty i Tomka Rygalika. W programie jest także wystawa „USIĄDŹ PO POLSKU”, która gromadzi w jednym miejscu najlepsze przykłady polskiego wzornictwa, w tym takie nagrodzone RED DOT award.

Międzynarodowy design

Pierwszy w Polsce wykład wygłosi światowej sławy designer Karim Rashid, który projektował dla takich firma jak BoConcept czy Gorenje. Wyjątkowy wykład "Future of Design" będzie dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć od światowej gwiazdy jak wygląda przyszłość designu! Kto może w nim uczestniczyć? Każdy kto odwiedzi targi Warsaw Home lub Poland Design Festival i wykupi bilet wstępu.


Więcej informacji: www.polanddesignfestival.eu, www.warsawhome.eu