Marzy Ci się nowa lampa, a w domu zalega stary fotel? Wymień się na targach Wietrzenie Domu Yard Sale! Co to takiego i jak wziąć udział w wydarzeniu?

Wietrzenie Domu Yard Sale: co? gdzie? kiedy?

W niedzielę 5 października od godziny 12.00 do 19.00 do klubu 1500 M Do Wynajęcia, przy ul. Solec 18/20 w Warszawie.

Będzie można wziąć udział w ciekawej inicjatywie - Wietrzenie Domu Yard Sale. Na targach znajdą się wystawcy zarówno z rzeczami nowymi, jak i używanymi (dodatki do domu, meble, ubrania, biżuteria, książki). Podczas targów będzie można od wystawców kupić w promocyjnej cenie nowe rzeczy oraz używane od prywatnych osób, które mogą wymieniać się między sobą swoimi skarbami. 

Targi będą podzielone na dwie główne strefy:

- STREFA WNĘTRZA / DEKORACJE / DESIGN
- STREFA UBRANIA / BIŻUTERIA / DODATKI

Będzie także STREFA KIDS, gdzie można pod opieką zostawić swoje pociechy. O STREFĘ KULINARNĄ zadba restauracja Sto900 oraz lokalni producenci.

Wietrzenie Domu Yard Sale odbędzie się w klubie 1500m2 do wynajęcia. To bez wątpienia jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Warszawie, nie tylko za sprawą ciekawych imprez muzycznych, ale również ze względu na ilość organizowanych tam wszechstronnych wydarzeń kulturalnych. Nietuzinkowa, postindustrialna przestrzeń starej drukarni będzie rewelacyjnym tłem zarówno dla nowoczesnych projektów, jak i domowych skarbów.

Wpadnij po wyjątkowe rzeczy w dobrej cenie i oddaj coś czego nie potrzebujesz.

Sprawdź szczegóły, możesz wziąć też udział w imprezie. Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia.